Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Kupno labradora retrievera z hodowli

Ostatnio moja siostra przeprowadziła się do nowego domu. Dodam, że wcześniej mieszkała w małym i ciasnym mieszkaniu w bloku. Teraz, gdy ukończyła budowę nowego, jednorodzinnego domu na wsi mogła spełnić swoje marzenia. Oprócz mieszkania w domu z ogródkiem, jej innymi marzeniem było posiadanie psa, dużego psa. Od zawsze bardzo podobały jej się psy labrador retriever.

Czy warto kupić labradora retriever z hodowli?

labrador retriever - hodowlaNie dziwię się jej, psy tej rasy, a zwłaszcza szczeniaki są naprawdę piękne. W dodatku są niezwykle przyjazne i aktywne. Teraz gdy siostra miała do tego odpowiednią przestrzeń, pies miałby sporo miejsca na wybieganie się i zabawy, zarówno w środku, jak i na świeżym powietrzu. Sama jestem wielką miłośniczką tych czworonożnych przyjaciół człowieka, kiedy więc siostra poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu hodowli labradorów, bardzo się ucieszyłam i chętnie jej pomogłam. Ja również mam psa, co prawda innej rasy, ale mój pies także posiada rodowód oraz pochodził ze sprawdzonej hodowli. Doradziłam mojej siostrze to samo. Powiedziałam jej, że powinna także wziąć psa z renomowanej oraz pewnej hodowli psów rasy labrador retriever. Znalezienie jak najlepszej zajmuje trochę czasu. Tutaj pośpiech nie jest wskazany. Poszukiwania rozpoczęliśmy od tego, gdzie w pobliżu sprzedają psa rasy labrador retriever – hodowla, która znajdowała się najbliżej posiadała bardzo dobre opinie. Wiele osób wypowiadało się o niej w samych superlatywach. Pomyślałyśmy, że to musi być znak, że również jej nowy piesek także będzie stamtąd pochodził. Po znalezieniu numeru telefonu do pani zajmującej się hodowlą, umówiłyśmy się na spotkanie. Wcześniej również mailowałyśmy z tą panią, w jednej z wiadomości wysłała nam zdjęcia wszystkich szczeniaków, które obecnie posiada na wydanie. Naszą uwagę, zarówno moją, jak i mojej siostry zwrócił śliczny, uroczy szczeniaczek. Co tak przykuło naszą uwagę? To, że wyróżniał się na tle pozostałych szczeniaków. Był czarny. Jego oczy również były czarne. Początkowo siostra zamierzała kupić labradora retrievera w klasycznej, biszkoptowej kolorystyce. Jednak gdy zobaczyła tego konkretnego szczeniaka, zakochała się.

Czy to był dobry wybór? Jak najbardziej. Pies jest z nią już kilka tygodni i nie odstępuje jej na krok. Szczeniak uwielbia się bawić. Jego ulubioną zabawą jest bieganie za piłeczką. Czy polecamy zakup  labradora retrievera z hodowli? Tak, to najlepsza, możliwa decyzja. Biorąc psa z hodowli mamy pewność co do jego pochodzenia oraz stanu zdrowia. To większa pewność, że pies zostanie z nami na dłużej.  

Kupno labradora retrievera z hodowli
Przewiń na górę