Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Jaki kolor garnituru jest modny i elegancki?

Organizacja wesela to dla wielu osób bardzo ważne i wyjątkowe wydarzenie w życiu. Ślub to ważne wydarzenie, do którego para chce się przygotować jak najlepiej. W tym dniu wszystko powinno być doskonałe. Trzeba zadbać również o swój strój. Z narzeczonym Rafałem jesteśmy w trakcie przygotowań i organizacji naszego wymarzonego wesela. Sukienkę i wszystkie dodatki: welon, buty i biżuterię mam już kupione.

Elegancki garnitur dla narzeczonego Rafała

elegancki granatowy garnitur inowrocławŚlub bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu wielu ludzi, ale też jednym z najbardziej stresujących. Jednym z największych problemów, jakie pojawiają się przed ślubem jest ubiór Pana Młodego. Rafał nie ma jeszcze stroju na ślub. Nie chciałam żeby Rafał został sam na polu walk. Dlatego pojechaliśmy razem na zakupy. Udało się nam kupić elegancki granatowy garnitur inowrocław to miasto gdzie mieszkamy i na szczęście jest kilka sklepów z elegancką odzieżą męską. Granatowy garnitur na wesele zawsze wygląda znakomicie. Tego dowiedzieliśmy się w renomowanym salonie garniturów w naszym mieście.  Podobno granatowy garnitur ślubny to absolutna klasyka i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich panów. Decydując się na ten kolor, z pewnością Rafał nie popełni żadnej modowej wpadki na własnym ślubie. To garnitur na wesele, który wspaniale pasuje do każdej sylwetki i każdego typu urody. Po tych radach bez zastanowienia wybraliśmy z narzeczonym granatowy, elegancki garnitur z najwyższej jakości materiału. Rafał wyglądał w nim wspaniale wręcz nieziemsko. Do garnituru dobraliśmy elegancka koszulę, spinki do mankietu i elegancką muchę. Cały zestaw prezentował się wyśmienicie. Rafałowi również bardzo podobał się garnitur. Powiedział, że czuje się w nim bardzo elegancko a zarazem bardzo praktycznie. Marynarka była idealnie skrojona, nic go nie uwierało. Granatowy garnitur nie musi być standardem, moda się rozwija a granatowy garnitur zyskuje w naszych czasach nowe życie. Wystarczy,że ma nowoczesny krój i odpowiednio dobrane dodatki czyli koszulę, krawat czy muchę. Ślub był wyjątkowy i niezapomniany. Oboje z Rafałem wyglądaliśmy zjawisko i elegancko.

Jeżeli planowany jest elegancki ślub warto dodać mu blasku i szyku również odpowiednim strojem Pana Młodego. Moim zdaniem na  tę okazję najlepiej sprawdzi się ponadczasowy ponadczasowy granatowy, elegancki garnitur. Najlepiej, gdy będzie on wykonany z naturalnej wysokiej jakości tkaniny na przykład stuprocentowej cienkiej wełny. Powinien też być dobrze dobrany do sylwetki.

Jaki kolor garnituru jest modny i elegancki?
Przewiń na górę