Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

O pościeli frozen

 

Wiele dziewczynek uwielbia twórczość Disneya. Jednym z popularniejszych z ostatnich dzieł był film animowany „Kraina Lodu”. Zdobyta popularność przełożyła się na różnorodność produktów promujących film. Na rynku dostępne są przeróżne akcesoria z ilustracją przedstawiającą tytułowe Elsę i Annę. Wśród nich są między innymi: zabawki, ozdoby, przybory szkolne, plecaki, a nawet przedmioty codziennego użytku takie jak szczotki do włosów (i do zębów), sztućce, naczynia czy pościel. I na tym ostatnim pragnę się skupić w poniższym tekście.

Jaka okazja dobra jest do zakupu pościeli frozen?

pościel frozenNiejedna dziewczynka marzy o tym, by tytułowe bohaterki „Krainy lodu” towarzyszyły im cały dzień i noc. Dlatego niewątpliwie ucieszy ich rzecz pożyteczna i zaspokajająca dziecięce potrzeby – pościel frozen. Ich niewiarygodna miękkość poprowadzi je ku dobremu i długiemu snowi przez całą noc. Świadomość bliskiego spotkania z ulubionymi bohaterkami uprzyjemni im proces zasypiania. Poza tym, to czysta przyjemność oglądać dziewczynkę, która w czułością wtula się w pościel frozen. Niezastąpione nie tylko dla małych dziewczynek, lecz i dla dorosłych. W końcu któż nie przepada za roześmianymi Anną i Elzą! Gama dostępnych pościeli jest szersza niż tylko z wcześniej wspomnianymi Anną i Elzą. Występują na nich również bałwanek Olaf, czy zdradziecki książę Hans. Chłopcy również mogą bez wstydu spać w takiej pościeli. Rosnąca fala popularności Krainy Lodu spowodowała olbrzymią sprzedaż różnych gadżetów (w tym pościeli) Disneya. Kupowano wyprawki szkolne, różne zabawki, czasem do użytku własnego, czasem na prezenty oraz oczywiście ubrania i pościele. Z upływem czasu sprzedaż akcesoriów związanych z Krainą Lodu powoli malała, jednak wciąż utrzymuje się na przyzwoitym poziomie. Zaplanowano kontynuację przygód Anny i Elzy; po premierze sprzedaż takich produktów powinna wzrosnąć do poprzednich rozmiarów. Dobra reakcja kupujących może zachęcić Disney do dalszej kontynuacji filmów związanych z Krainą Lodu.

Podsumowując, warto posiadać jakieś przedmioty związane z dziecięcymi pasjami. Taką pasją może być nawet film animowany, np. Kraina Lodu. Dla wielu ludzi przedmioty, które gromadzili w dzieciństwie mają bardzo dużą wartość sentymentalną. Jako rodzice lub krewni dziecka, chętnie kupują im tego typu zabawki, akcesoria. Dzieci mają na nie spore zapotrzebowanie, dlatego uważam, że pościel z wizerunkiem Anny, Elsy i bałwanka Olafa to wyśmienity prezent na każdą okazję, dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

 

O pościeli frozen
Przewiń na górę