Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Solidna firma instalująca ekrany

Koncert miał się odbyć za dwa tygodnie, i przygotowania szły pełną parą. Mieliśmy dopracowane niemal wszystkie szczegóły, łącznie z masywnym ekranem, na którym miał być wyświetlany obraz z koncertu dla tych uczestników, którzy znajdowali się dalej od sceny i nie widzieli dobrze całego występu. Niestety, jak to w takich sytuacjach często się zdarza, plan nie wypalił tak, jak początkowo go sobie wymyśliliśmy.

Montaż ekranu na sali koncertowej

szybki montaż ekranu w KrakowieEkran był zbyt duży i jego ręczny montaż na wybranym przez nas stelażu okazał się niemożliwy, nawet wspólnymi siłami całej obsługi. Dodatkowo, dość pokaźna waga ekranu powodowała ryzyko, iż mógł on w pewnym momencie urwać się z mocowania i spaść, co było absolutnie niedopuszczalne. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę z tego, iż sami nie poradzimy sobie z pracami instalacyjnymi, a przynajmniej nie skończymy ich na czas w satysfakcjonującym stanie, więc postanowiliśmy poszukać pomocy z zewnątrz. Wiele imprez z podobnymi dodatkami było obsługiwanych przez bardzo renomowaną firmę, oferującą szybki montaż ekranu w Krakowie i okolicach. Była to firma o naprawdę wysokim standardzie, dlatego bez większego wahania postanowiliśmy zlecić im montaż ekranu nad naszą sceną. Pierwszą czynnością była wymiana całego stelażu, na którym miał zostać zamontowany ekran i oświetlenie, gdyż okazało się iż cała konstrukcja nie jest odpowiednia do zainstalowania tak ciężkich dodatków. Mimo naszych początkowych obaw, cała wymiana nie zajęła więcej niż kilka godzin, po czym instalatorzy zajęli się montowaniem właściwego ekranu. Ku naszemu zaskoczeniu, firma była bardzo profesjonalnie przygotowana, używając do pracy podnośników i wózków koszowych, podczas gdy my próbowaliśmy sił wyłącznie z drabinami. Instalacja poszła nader szybko, a ekran został zamocowany na stelażu pewnie, beż najmniejszej szansy na obluzowanie mocowań podczas koncertu. Okablowanie do ekranu i oświetlenia zostało podłączone w taki sposób, iż w większej części przechodziło przez stelaż, nie wystając z niego w żadnym miejscu, przez co nie było ryzyka poruszenia kabla przez obsługę.

Instalatorzy również zaoferowali pomoc techniczną podczas samego koncertu, będąc na miejscu w razie jakiejś nieprzewidzianej awarii, co było świetnym dodatkiem do usługi. Całość instalacji została zrobiona naprawdę szybko, nie zajmując więcej niż trzy dni, a wykonanie było na tyle solidne i pewne, iż postanowiliśmy częściej współpracować z ową firmą, zlecając im montaże wszystkich urządzeń na organizowanych przez nas imprezach.

Solidna firma instalująca ekrany
Przewiń na górę