Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Przedłużanie włosów w salonach fryzjerskich

Jeszcze do niedawna sama sobie farbowałam i obcinałam włosy. Nigdy nie kształciłam się pod kontem fryzjerskim, dlatego nie trudno się domyśleć, że zazwyczaj efekty były dalekie od wymarzonych rezultatów. Mimo to bałam się chodzić do fryzjerów ponieważ muszę przyznać, że mam lekką obsesję na punkcie moich włosów. W końcu jednak odważyłam się na wizytę w salonie i muszę przyznać, że nie żałuję tej decyzji.

Profesjonalne salony fryzjerskie

salon fryzjerski w ŁodziOdkąd pamiętam zawsze marzyły mi się długie włosy o jasnym, wręcz białym odcieniu blond. Nigdy jednak nie udawało mi się ich zapuścić, ponieważ od ciągłego rozjaśniania włosy były popalone do takiego stopnia, że nie tylko wypadały, ale także odpadały. Nie ruszałam końcówek i nie obchodziło mnie to, że są one rozdwojone. Ważniejsza była dla mnie długość włosa, niż zdrowe końcówki. Nie miałam wówczas pojęcia o tym, że nie obcinając ich paradoksalnie sobie szkodę, ponieważ zniszczone włosy po prostu się łamią. Nigdy też nie udało mi się uzyskać takiego odcienia na włosach o jakim marzyłam. Włosy przeważnie wychodziły bardzo jasne, ale posiadały żółte, zielone albo fioletowe refleksy od źle stosowanej płukanki. Dlatego za namową przyjaciółki wreszcie pewnego dnia odwiedziłam polecany przez nią salon fryzjerski w Łodzi. Opowiedziałam doświadczonej fryzjerce o moich problemach z włosami oraz o tym, że marzę od dziecka o długich i białych włosach. Doświadczona fryzjerka zaproponowała mi wówczas pewien kompromis, który mógł spełnić moje marzenie, a jednocześnie poprawić stan zdrowia moich włosów. Miał on polegać na obcięciu zniszczonych końcówek, ale również przedłużeniu włosów metodą nie obciążającą ich zanadto. Dodatkowo fryzjerka zaproponowała, aby zostawić ciemny odrost, a resztę włosów pofarbować na biała, co obecnie jest bardzo modne i popularne wśród dziewczyn. Zgodziłam się od razu na takie rozwiązanie i nie mogłam się doczekać, aż zobaczę ostateczny rezultat. Cały zabieg był dla mnie bardzo przyjemny i relaksujący ponieważ należę do tej grupy osób, które uwielbiają, kiedy ktoś bawi się ich włosami, dlatego przy przedłużaniu czułam się naprawdę fantastycznie!

Przyznam, że kiedy zobaczyłam efekt końcowy nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Moje włosy były niesamowicie długie i białe. Dokładnie takie o jakich wiecznie marzyłam! Co więcej, moje naturalne włosy zostały pocieniowane razem z doczepianymi w taki sposób, że sama nie potrafiłam dostrzec różnicy pomiędzy doczepkami, a naturalnymi włosami. Wyglądały jak naturalne i to było dla mnie naprawdę ogromnym i pozytywnym zaskoczeniem.

Przedłużanie włosów w salonach fryzjerskich
Przewiń na górę