Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Wybieramy suknię ślubną dla niskiej panny młodej

 

Wybranie sukni ślubnej, która będzie podobać się przyszłej pannie młodej, a jednocześnie podkreśli wszystkie atuty sylwetki przysparza wiele stresu każdej kobiecie planującej jej wielki dzień. Czasem trzeba przymierzyć kilka polecanych przez salon modeli różnych sukien, nawet takich, jakich samodzielnie nie wybrałoby się, aby nabrać przekonania, że najważniejsze jest dopasowanie fasonu sukienki do typu sylwetki. Najwięcej problemów mają niskie panny młode, które chcą wyglądać zjawiskowo oraz dodać sobie kilku centymetrów.

Najładniejsza sukienka ślubna

najładniejsze suknie ślubne dla niskichAby dobrze wyglądać jako niska panna młoda trzeba działać całościowo. Oprócz sukienki trzeba zadbać o odpowiednie, wydłużające optycznie nogi buty oraz fryzurę. Ta z kolei powinna bazować na włosach utapirowanych na czubku głowy oraz upięciu pozostałych włosów zgodnie z typem urody. Mając świadomość jakie sztuczki stylistyczne pomogą nam w tym niełatwym zadaniu możemy przejść do wyboru odpowiedniej sukienki. Nie jest tajemnicą, że najładniejsze suknie ślubne dla niskich panien młodych należą do tych powszechnie uznawanych za skromne. Najczęściej wybierane są śmietankowo-białe sukienki o kroju litery A. Dodatkowym atutem sukienek dla niskich kobiet jest dekolt w literę V. W takim zestawie przyszła panna młoda podkreśli smukłość szyi oraz sprawi, że cała sylwetka wyda się dłuższa. Najlepiej jeśli wybrana sukienka będzie pozbawiona falban i koronkowych wstawek. Dzięki temu jednolita spódnica również sprawi, że nogi panny młodej będą wyglądały na dłuższe. Świetnym rozwiązaniem dla drobnych kobiet są też minimalistyczne, opinające ciało sukienki z długimi rękawami. Bardzo często jedyną ozdobą takich sukienek jest rząd guzików na tyle sukienki, którego również można uznać za sprzymierzeńca w wysmuklaniu sylwetki. Naprzeciw potrzebom niskich panien młodych wychodzi także moda na suknie ślubne składające się z plisowanej spódnicy oraz bluzki. Jednolita spódnica sprawi, że nogi panny młodej będą zdawały się sięgać nieba.

Jeśli przyszła panna młoda nie należy do osób szczupłych, nie musi się załamywać. Wystarczy, że sięgnie po sukienkę popularnie nazywanę greczynką. Lejący się materiał sukienki pozwoli na ukrycie kilku nadprogramowych kilogramów. Dodatkowo odcięcie pod biustem pomoże wydłużyć sylwetkę. Natomiast zastosowany w niej dekolt „na zakładkę” pięknie podkreśli biust i linię szyi. Wiele panien młodych popełnia błąd wybierając buty na niebotycznym obcasie, które mają pomóc wydawać się wyższym. Jednak nie warto zakładać butów, których wysokość będzie ponad siły osoby je noszącej. Przecież zamierzasz dobrze się bawić.

 

Wybieramy suknię ślubną dla niskiej panny młodej
Przewiń na górę