Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Po wypadku uzyskałem wysokie odszkodowanie

 

Kilka miesięcy temu miałem dosyć poważny wypadek samochodowy. Nie był on spowodowany przez mnie, więc występowałem w roli poszkodowanego. Na szczęście, pomimo powagi zdarzenia, moje obrażenia nie były zbyt poważne. Nie mniej do dzisiaj odczuwam z tego powodu spory lęk przed prowadzeniem samochodu. Kiedy po tamtym zdarzeniu doszedłem do siebie postanowiłem zawalczyć o odszkodowanie. Należało mi się solidne zadośćuczynienie, bo przez kilka tygodni przebywałem na zwolnieniu lekarskim i chodziłem w kołnierzu ortopedycznym.

Skorzystałem z pomocy kancelarii odzyskującej odszkodowania

skuteczne odzyskiwanie odszkodowańMało kto zdaje sobie sprawę z tego, że będąc poszkodowanym w zdarzeniu drogowym można walczyć o odszkodowanie z polisy oc samochodu sprawcy. Trzeba o tym wiedzieć, żeby być świadomym praw, jakie się posiada. OC sprawcy to polisa, która nie jest tylko po to, żeby naprawiono nam samochód. Jest to też polisa, z której można uzyskać odszkodowanie za poniesione szkody i uszczerbek na zdrowiu. Niestety, ale ubezpieczyciele sami nie przyjdą do nas z odszkodowaniem. Trzeba o to wszystko samodzielnie walczyć. Ja skorzystałem z pomocy kancelarii, która oferuje skuteczne odzyskiwanie odszkodowań. I naprawdę bardzo się cieszę, że do nich trafiłem. Też nie wiedziałem, że mogę liczyć na odszkodowanie. Na szczęście znajomi z pracy mnie w tym uświadomili i podali mi namiary na wspomnianą kancelarię. Ze swojej strony musiałem jedynie dostarczyć pełną dokumentację medyczną. Do sprawy dołączyłem również kopie zwolnień, które miałem oraz opinię lekarza dotyczącą wady kręgosłupa, która mogła w tej kolizji powstać. Te wszystkie dokumenty okazały się w zupełności wystarczające. Kancelaria odszkodowawcza zajęła się wszystkim perfekcyjnie. Co prawda ubezpieczyciel migał się od odpowiedzialności, ale sprawa została wygrana na sądowej wokandzie. Odszkodowanie, które otrzymałem, okazało się naprawdę spore. Kancelaria za swoją pracę wzięła ustaloną wcześniej procentową prowizję od uzyskanego odszkodowania. Pomimo tej prowizji i tak zostało dla mnie naprawdę dużo pieniędzy. Mogę powiedzieć teraz szczerze, że gdyby nie kancelaria to pewnie nie dostałbym ani złotówki.

Szkoda, że wielu ludzi nie ma pojęcia o tym, że po wypadku należy nam się odszkodowanie. Bez względu na to, jakie będziemy mieć obrażenia to i tak warto spróbować uzyskać chociażby zadośćuczynienie za poniesione straty zdrowotne czy psychiczne. Każdy wypadek samochodowy a nawet drobna kolizja niesie za sobą ryzyko obrażeń, których możemy nawet nie być świadomi. Odszkodowanie może być zabezpieczeniem kosztów późniejszego leczenia.

Na https://www.eloodszkodowania.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej firmie.

Po wypadku uzyskałem wysokie odszkodowanie
Przewiń na górę