Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Nowoczesne krzesła w wyremontowanej kuchni

Na lato zaplanowałam wraz z mężem spory remont w naszym domu. Mieszkamy w domu odziedziczonym po mojej babci i choć jego powierzchnia jest bardzo duża to pomieszczenia są tak rozplanowane, że wnętrza nie wydają się przestronne. Już od jakiegoś czasu powoli remontujemy nasz dom i tym razem nadszedł czas na kuchnię. Kuchnia jest jednym z większych pomieszczeń w domu, ale my postanowiliśmy powiększyć ją jeszcze bardziej burząc ścianę między kuchnią i jadalnią oraz pozbywając się małego pokoju gospodarczego obok kuchni, których i tak mamy w domu już dwa.

Hokery to świetny dizajnerski element w kuchni

hokery nowoczesneDzięki temu, że połączyliśmy kuchnię z jadalnią uzyskaliśmy naprawdę dużo miejsca, a więc mogłam poszaleć z wystrojem. Wybraliśmy przepiękne drewniane szafki kuchenne w kolorze niebieskim oraz wielki drewniany stół. Do tego dużego stołu szukałam nowoczesnych krzeseł. Takich, które będą wygodne i ładne. Szybko je znalazłam w jednym ze sklepów internetowych. Ale oprócz zwykłych krzeseł i stołu chciałam też by przy wyspie kuchennej znalazły się wysokie krzesła, również w nowoczesnym stylu. Byłam pewna, że takie hokery nowoczesne świetnie sprawdzą się w mojej dużej kuchni. Wybór hokerów nie był już tak łatwy jak zwykłych krzeseł, ale w końcu się udało. Trafiłam na hokery na metalowych, bardzo wysokich i cienkich nóżkach, które sprawiały, że krzesła te wyglądają bardzo futurystycznie. Chromowane nogi tych krzeseł bardzo spodobały się również mojemu mężowi. Siedzisko też bardzo mi się podoba i stanowi fajny kontrast między bardzo wysokimi nogami krzesła, ponieważ jest ono dość niskie. Oprócz tego jest też matowe, co też wyróżnia się na tle bardzo błyszczących nóg krzesła. Mimo, że siedzisko wygląda na niezbyt wygodne, to wcale nie jest twarde – wykonane jest z elastycznego materiału, który jest jednocześnie bardzo trwały, a więc siedzenia na tych krzesłach jest naprawdę komfortowe. Całkowita wysokość jednego krzesła to 88 centymetrów, a więc jest to hoker naprawdę sporych rozmiarów.

Kuchnia po remoncie prezentuje się po prostu świetnie. Połączenie dość tradycyjnych szafek kuchennych z nowoczesnymi dodatkami i krzesłami wygląda bardzo dobrze. Moim zdaniem takie odważne połączenia są bardzo ciekawe i sprawiają, że wnętrze nabiera niepowtarzalnej atmosfery. Moja kuchnia jest teraz nietuzinkowa i bardzo mnie to cieszy. Wysokie krzesła są zdecydowanie jednym z moich ulubionych elementów w kuchni. Kupno hokerów to była świetna decyzja i dobrze, że odważyłam się zdecydować na tak nowoczesny dizajn, który wpasował się do całej aranżacji wnętrza wprost idealnie.

Nowoczesne krzesła w wyremontowanej kuchni
Przewiń na górę