Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Nasza kolacja – niespodzianka w najlepszej restauracji w Białymstoku

Ostatnio udało nam się zrobić niespodziankę naszym dzieciom. Wybraliśmy się do idealnego miejsca. Była to restauracja. Uznaliśmy, że będzie najlepiej jeżeli uczcimy zakończenie roku właśnie w taki sposób. Już od dawna nasze dzieci marzyły właśnie o tym, aby odwiedzić takie miejsce. Z racji tego, że zdały świetnie do następnej klasy, z bardzo dobrymi stopniami, stwierdziliśmy, że zrobimy im taki rodzaj niespodzianki.

Restauracja stworzona z myślą o najmłodszych

najlepsza restauracja w białymstoku dla rodzinMuszę podkreślić, że była to najlepsza restauracja w białymstoku dla rodzin, w jakiej kiedykolwiek byliśmy. Była naprawdę niezwykła. Wszystko było bardzo dobrze przemyślane i z myślą o rodzinach, także z dziećmi. Jednak zacznijmy od samego początku. Zacznę od lokalizacji. Była bardzo mądrze przemyślana. Bez trudu można było się dostać do niej bez trudu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem było, także to, że pomyśleli nawet o parkingu. Było miejsce dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży. Blisko wejścia. Kolejny aspekt to profesjonalny podjazd dla wózków. Zarówno dziecięcych jak i dla osób niepełnosprawnych. Ponadto wejście do restauracji było szerokie. Co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się z wózkiem i gromadką dzieci. Lokal był zachowany w klasycznym, jasnym i nowoczesnym stylu. Posiadał kącik dla dzieci z miejscem do karmienia dla matek. To duże i jednocześnie rzadki rodzaj udogodnienia. Dlatego, też jeszcze bardziej doceniamy, że było takie miejsce. Lokal był bardzo jasny, czystym przejrzysty. Widać było, że dbają tam o porządek. Co ciekawe była nawet zjeżdżalnia dla dzieci i kącik do malowania. Teraz oceniam, że jest to świetne rozwiązanie, kiedy ktoś ma małe dzieciaki. To bardzo ułatwia cały proces jedzenia – w przypadku maluchów. W takim miejscu każdy może się odprężyć i zrelaksować po całym dniu. Nie mieliśmy żadnego stresu, że nasze dzieci nabałaganią tam albo zrobią przysłowiowy: raban. Restauracja była schludna, ale i bardzo swobodna. To co jeszcze warto podkreślić to fakt, że obsługa była bardzo uprzejma i cierpliwa. Bardzo pomocna. Podchodzili do klientów z uśmiechem. Zarówno tych małych jak i dużych. Jeżeli idzie o jedzenie to nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Menu było niezwykle bogate. Uwzględniono nawet dietę bezglutenową i bez mleka. Bez problemu mogą odwiedzać to miejsce, także ludzie z problemami „jedzeniowymi”. Co niestety jest rzadkie w przypadku większości lokali. Na szczęście tu nie było żadnego problemu. Najważniejsze jest to, że nasze dzieci były zachwycone i czuły się docenione. To był wspaniały czas dla całej naszej rodziny.

Nasza kolacja – niespodzianka w najlepszej restauracji w Białymstoku
Przewiń na górę