Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Najnowocześniejszy sprzęt do siłowni

 

Utrzymanie dobrej formy było dla nas największym priorytetem, więc pomiędzy eventami zawsze staraliśmy się spędzić przynajmniej godzinę w sali treningowej obiektu na którym organizowane były występy. Nie było to jednak zadaniem tak prostym jak się zdawało, gdyż niektóre areny i stadiony posiadały bardzo skąpo wyposażone siłownie, a i zdarzały się takie, na których nie były one w ogóle obecne. Jako że nasza stajnia otwierała własny obiekt sportowy, zostaliśmy poproszeni przez kierownictwo o wybór sprzętu do arenowej siłowni.

Nowoczesny sprzęt treningowy do siłowni

profesjonalne wyposażenie siłowniSzefowie stajni doskonale zdawali sobie sprawę z sytuacji na wielu obiektach, więc nie oszczędzali na wyposażeniu sal treningowych, choć sam dobór wyposażenia zostawili nam, gdyż sami nie mieli większego rozeznania w jakości sprzętu od producentów urządzeń sportowych. Z doświadczenia wiedzieliśmy jednak, iż najdroższy sprzęt nie jest koniecznie najlepszy, dlatego postanowiliśmy wybrać profesjonalne wyposażenie siłowni od jednego z mniej znanych i tańszych producentów, choć o wiele bardziej polecanego niż nawet największe firmy. Urządzenia treningowe owego producenta często można było zobaczyć w mniejszych siłowniach i salach treningowych, choć od niedawna zaczęły być również wykorzystywane w dużych arenach sportowych, gdzie najczęściej mieliśmy z nimi styczność. Sprzęt ten był bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny, a oferta sklepu producenta była tak obszerna, iż nie było obiektu, który nie znalazłby w niej sprzętu dla siebie. Wyposażenie obejmowało zarówno urządzenia do ćwiczeń fizycznych, zarówno pojedyncze jak i wielozadaniowe, zwane potocznie atlasami, ale również maty i wykładziny sportowe, odważniki i tak niszowe wyposażenie jak ochraniacze treningowe i dodatkowe odważniki do urządzeń, rozszerzające ich przydatność. Każdy produkt posiadał dożywotnią gwarancję, obejmującą bezpłatną naprawę lub wymianę wadliwego wyposażenia, aczkolwiek nie słyszeliśmy o przypadku w którym takowa była potrzebna.

Owa wysoka jakość i bardzo szeroka oferta połączona była z naprawdę konkurencyjnymi cenami, często nieporównywalnie niższymi od cen pozostałych producentów sprzętu. Nic nie stało więc na przeszkodzie by wyposażyć salę treningową w najnowocześniejsze urządzenia bardzo niskim nakładem finansowym. Nie były to jednak wszystkie zalety wybranego przez nas producenta, gdyż okazało się iż dostawa i instalacja wszystkich zamówionych urządzeń jest bezpłatnie przeprowadzana przez pracowników firmy, podobnie jak kontrola jakości w obecności zamawiającego.

 

Najnowocześniejszy sprzęt do siłowni
Przewiń na górę