Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Zestawy świąteczne doskonałym prezentem dla klientów firmy

Zbliżający się okres przedświąteczny oznacza sporo pracy w każdym domu, mnóstwo biegania, zakupów, porządków i gotowania. Natomiast w firmach to bardzo pracowity czas dla działów marketingu, które muszą przygotować świąteczne kartki i upominki dla klientów i kontrahentów. Najczęściej takimi upominkami stają się dobre alkohole lub kosze prezentowe.

Atrakcyjne prezenty firmowe w świątecznych zestawach 

zestawy świąteczne dla firmCoraz częściej firmy szukają ciekawszych rozwiązań niż te standardowe w kwestii świątecznych upominków. Jednak polityka niektórych przedsiębiorstw nie pozwala na przyjmowanie alkoholu. Kosze prezentowe są zawsze dobrym pomysłem ale warto zadbać o ciekawą zawartość. Zestawy herbat czy kaw mogą być ciekawym rozwiązaniem ale raz na jakiś czas warto zmienić prezentowy repertuar. Doskonałym dodatkiem do kartki z życzeniami może być płyta z kolędami w dobrym wykonaniu. Ciekawym uzupełnieniem zestawu egzotycznych herbat może być pięknie wydany przewodnik po herbatach świata. Dość popularne ostatnimi czasy jest łączenie prezentów z pomocą potrzebującym. Wiele organizacji zbiera pieniądze sprzedając różnego rodzaju wyroby wykonane przez swoich podopiecznych jak na przykład ręcznie zdobione pierniki czy stroiki świąteczne. Skorzystanie z takiej formy pomocy potrzebującym pozwala równocześnie na uzyskanie pięknych upominków dla pracowników lub klientów. Gotowe zestawy świąteczne dla firm znajdziemy zarówno w ofercie sieci marketów jak i mniejszych sklepików ze słodyczami, alkoholami czy herbatami. można je dowolnie skomponować w zależności od posiadanego budżetu oraz indywidualnych potrzeb. Mogą to być ogromne kosze prezentowe lub na przykład nie wielkie drewniane skrzyneczki ze specjalnie dobraną zawartością, udekorowane świątecznymi motywami. Specjalnych klientów możemy obdarować szczególnym prezentem jak na przykład wykonaną na zamówienie bombką na choinkę. Dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla klienta może być zestaw dobrych miodów lub wyjątkowych czekoladek. To czego natomiast warto unikać to wszelkiego rodzaju firmowe kubki, pendrivy czy power banki, które bardzo dobrze sprawdzają się w roli reklamówek firmy jednak nie zbyt dobrze wyglądają jako dodatek do zestawu świątecznego.

W przypadku dobrze znanych, wyjątkowych klientów warto zastanowić się nad prezentem bardziej spersonalizowanym. Natomiast w przypadku ogromnych firm, gdzie takich zestawów dla klientów trzeba przygotować dziesiątki jeżeli nie setki, siłą rzeczy trzeba się ograniczyć do w miarę uniwersalnego rozwiązania, które zaspokoi gusta szerszego grona klientów. 

Zestawy świąteczne doskonałym prezentem dla klientów firmy
Przewiń na górę