Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Zadanie dla używanych ciągników siodłowych

Firma przewozowa, w której jestem kierownikiem transportu, rozwija się bardzo prężnie. Wrasta liczba zatrudnionych kierowców, jak i posiadanych ciężarówek, a także zleceń, które przedsiębiorstwo realizuje na całym kontynencie. Jednak wiążę się to też ze sporymi obowiązkami, które do mnie należą. Staram się z nich wywiązywać jak najlepiej.

Wybór niedrogich używanych ciągników siodłowych

niedrogie używane ciągniki siodłoweMam wiele zadań wynikających ze stanowiska, które obejmuję. Odpowiadam za funkcjonowanie działu transportu, monitorując cały proces przewozu towaru przez nasze ciężarówki. Uczestniczę również w negocjacjach z dostawcami, z którymi trzeba ustalić warunki współpracy, dzięki czemu możliwe będzie prawidłowe wykonywanie zadań, uwzględniając potrzeby naszej firmy oraz kontrahenta. Wszystkie moje działania, związane z logistyką i transportem raportuję przełożonym, przedstawiając efekty działalności oraz proponując nowe rozwiązania, które poprawią funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Oczywiście wśród tych wszystkich działań muszę dbać też o jakość floty pojazdów oraz ich wyposażenie. Jedno z ostatnich poleceń, które otrzymałem dotyczy tego ostatnie zagadnienia. Firma transportowa, w której pracuję, wygrała przetarg na przewożenie towarów z pobliskiej fabryki do urzędu celnego, który znajdował się raptem kilka kilometrów od przedsiębiorstwa. Bliskość wszystkich tych miejsc spowodowała, że zarząd firmy postanowił nie inwestować w nowy sprzęt, tylko realizować to zadanie autem z drugiej ręki. Nie mieliśmy w tej chwili w swoim taborze odpowiedniej ciężarówki, która nadawałaby się do wykonywania tych przewozów. Dostałem polecenie żeby poszukać niedrogie używane ciągniki siodłowe. Szefostwo zdecydowało o zakupie dwóch sztuk, w razie gdyby jeden uległ awarii. Zarząd uznał, że używane samochody będą wystarczające na tego typu zlecenie. W gąszczu ogłoszeń, znalazłem odpowiednie ciągniki siodłowe, które spełniałyby nasze wymagania. Wraz z kierowcami pojechaliśmy we wskazane miejsce, gdzie dokonaliśmy odbioru samochodów. Zakup ich okazał się niedrogi, a były to auta w dobrym stanie, które powinny jeszcze posłużyć wiele lat.

Praca na tym stanowisku wiąże się z różnymi zadaniami i zdarzeniami, takimi jak zakup ciągników siodłowych dla przedsiębiorstwa. To polecenie okazało się jednak ciekawe i nie było bardzo skomplikowane. Szybka decyzja zarządu i wybór odpowiednich samochodów spowodowało, że bez zbędnej zwłoki mogliśmy przystąpić do realizacji zadania. Ciągniki siodłowe wyznaczone do tego powinny spisać się idealnie.

Zadanie dla używanych ciągników siodłowych
Przewiń na górę