Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Założenie firan do salonu z haftem

Ostatnio myślałam co by tutaj zmienić w pokoju. Długo zastanawiałam się co zmienić. Wszystko mam idealnie ułożone i ustawione i taki układ mi jak najbardziej odpowiada, ale chciałabym coś zmienić. I w końcu mnie olśniło. Wiem co mogę zmienić niewielkiego, co jednak sprawi, że wiele się zmieni. A mianowicie można wymienić zasłony i firanki w oknach. To będzie idealne rozwiązanie. A przy okazji wcale się nie napracuję przy tym. Obecnie mam  takie zwykle proste firanki, więc teraz muszę z nimi zaszaleć. 

Ekskluzywna firanka na okna

ekskluzywne firany do salonu z haftemSkoro ma coś się zmienić to nie mogą to być proste firanki o jednolitym kolorze. Muszą się wyróżniać. Jak będzie się wchodzić do pokoju to one mają rzucać się najpierw w oczy. Przez taki drobny zabieg będzie się wydawać, że dużo więcej zmieniło się w pokoju. Ale taki efekt właśnie chcę uzyskać. Teraz muszę tylko poszukać idealnych firanek na okna. Całe wnętrze pokoju mam w wysokim standardzie urządzone, więc te detale jak firanki nie mogą być zwykłe i tanie. Muszą być wykonane z jak najlepszego materiału, najlepszy byłby jedwab, ale zobaczymy co mi się trafi. Ważne by były to ekskluzywne firany do salonu z haftem. Tak koniecznie musi być jakiś haft i to ręcznie robiony. Tylko taki będzie mógł u mnie wisieć na oknie. Tylko teraz nie wiem, czy ten haft ma by tylko po bokach firan czy może na całej powierzchni. Trzeba jeszcze wybrać jaki rodzaj ma być to haft. Osobiście bardzo podobają mi się hafty góralskie. One są takie żywe, charakterystyczne, że z całą pewnością dodadzą charakteru mojemu pomieszczeniu. Salon jest przecież miejscem, gdzie przebywamy najwięcej czasu w domu. Pomijając oczywiście sypialnie. Tam to tylko śpimy, a w innych pomieszczeniach funkcjonujemy na co dzień. Dlatego też mam dobrze wszystko ułożone w salonie. Tak sobie myślałam, że niedługo i tak zbliża się mój urlop, więc może pojadę do Zakopanego i tam sobie kupię firany, prosto od góralek. Będę miała przynajmniej pewność, że ten haft będzie ręcznie robiony, a nie zrobiony na maszynie. Tak uważam, że to dobry pomysł. W końcu tak dawno nie byłam w górach, że skorzystam na tym podwójnie. Może przy okazji kupię sobie różne obrusy i koc. Oprócz firan wybiorę chyba jeszcze parę zasłon. Będę mogła je co jakiś czas zmieniać. Skoro kupować już dobre produkty, to warto kupić ich nieco więcej. 

Chcąc zmienić coś w wystroju wnętrza, wcale nie trzeba dużo zmieniać. Wystarczy zadbać o zmianę drobnych detali. W moim przypadku są to firany. Zapragnęłam mieć takie z haftem i to wysokiej jakości. Mają być ekskluzywne. Materiał kupię na pewno wysokiej jakości, może nawet jedwab albo bawełnę. A na nich będą musiał znaleźć się haft, najlepiej ręczny i to góralski. Będę miała okazję taki zdobyć. Na urlop zdecydowałam się pojechać w góry. 

Założenie firan do salonu z haftem
Przewiń na górę