Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Wysokiej jakości usługi konsjerża

W mojej rodzinie były same umysły ścisłe, dlatego ja sama, kiedy kończyłam liceum, wiele się nie zastanawiając wybrałam się na studia ekonomiczne. Dostałam się bez problemu, moi rodzice o to zadbali, ponieważ nie wyobrażali sobie, abym mogła nie kontynuować rodzinnej tradycji pracy w bankowości. Po studiach oczywiście załatwili mi bardzo dobrze płatna prac e w banku, w którym oboje pracowali na wysokich stanowiskach. Niby powinnam się z tego cieszyć, ale jakoś kompletnie nie mogłam odnaleźć się w pracy.

Profesjonalny asystent osobisty

profesjonalne usługi konsjerżKażdy inny człowiek dałby sobie rękę odciąć za to, żeby pracować w takim miejscu i na takim stanowisku, na jakim pracowałam od razu po studiach. Ja jednak byłam coraz bardziej nieszczęśliwa, coraz bardziej utwierdzałam się w myśli, że nie jest to praca dla mnie. Jednak kompletnie nie miałam pomysłu, co innego mogłabym robić. Pewnego dnia wpadło mi  w oczy ogłoszenie o tym, że poszukiwany do pracy w pobliskim hotelu jest konsjerż. Nie wiedziałam za bardzo, czym taki konsjerż się zajmuje, jednak trochę poczytałam i pomyślałam, że mogłabym spróbować moich sił w zawodzie. Pracę udało mi się dostać i teraz już do wielu lat pracuję jako konsjerż. Świadczę bardzo profesjonalne usługi konsjerż jest ze mnie pierwszej klasy, nie ma chyba rzeczy, której nie byłabym z stanie załatwić. Spełniam nawet najbardziej zwariowane życzenia moich usługodawców i bardzo jestem z tego zadowolona. Praca daje mi naprawdę wiele satysfakcji, a najbardziej chyba cieszy mnie fakt że wszyscy mnie chwała. Cieszy mnie również radość klienta, kiedy przynoszę mu efekt jakiegoś niezwykle trudnego, niemal niewykonalnego zlecenia. na przykład zawsze jestem w stanie załatwić bilet na każde wydarzenie kulturalne w naszym mieście, nawet, jeśli bilety sprzedały się na pniu. Często zdarza się tak, że moim klientom bardzo zależy na tym, aby wybrać się na jakiś koncert lub na premierę teatralną. Ja zawsze staję na głowie, żeby dla nich bilety na to wydarzenie zdobyć i zawsze się udaje. Bardzo lubię pracę konsjerża.

Ostatnio w naszym kraju coraz bardziej stają se popularne usługi konsjerża, czyli takiego swoistego asystenta osobistego, który jest w stanie załatwić dla nas przeróżne, nawet najbardziej dziwne i nietypowe sprawy. Taki konsjerż wyciągnie dla nas bilety na jakieś ciekawe wydarzenie nawet spod ziemi, a poza tym załatwi również wszystkie inne nietypowe sprawy, jakie tylko przyjdą nam do głowy. jego pomoc przyda się szczególnie wtedy, kiedy mamy niezwykle napięty harmonogram.

Wysokiej jakości usługi konsjerża
Przewiń na górę