Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Uprawianie sportu w bawełnianej koszulce

 

Wcześniej nie interesowałam się uprawianiem sportu, bo nie sądziłam, że to było ważne. Praca siedząca jednak przyczyniła się do problemów z kręgosłupem i znacznym przybraniu na wadze. Musiałam w końcu zacząć się ruszać, bo jeszcze trochę czasu by minęło i pewnie nie mogłabym się samodzielnie podnieść z fotela. Zdecydowałam więc, że będę biegała. Miałam blisko park, gdzie były ku temu odpowiednie warunki.

Docenienie bawełnianych koszulek podczas biegania

bawełniana koszulka KOKANie inwestowałam w odzież typową do biegania, bo nie sądziłam, że miało to sens. Ważne było dla mnie, ażeby getry były wygodne, buty odpowiednie a na koszulkę nie zwracałam uwagi. Dopiero kiedy moja koleżanka zabrała mnie na zakupy i namówiła na zakup koszulki z bawełny, to odczułam różnicę od razu. Nie było innej opcji, ażebym do uprawiania sportu założyła jakąkolwiek inną koszulkę. Każda musiała być bawełniana. Kiedy w sklepach rozpoczęły się wyprzedaże, to postanowiłam dokupić sobie kilka nowych koszulek. Najbardziej podobała mi się taka jedna bawełniana koszulka KOKA, którą bardzo chciałam mieć. Była to świetna marka, która cieszyła się ogromnym uznaniem. Mi głównie zależało na jakości, ale koszulki tej marki były też bardzo stylowe i dlatego tak chciałam tę koszulkę. Kupiłam ją i z zadowoleniem wybrałam się na popołudniowe bieganie. Pogoda była bardzo przyjemna i założyłam krótkie spodenki. Koszulka podczas biegania sprawdziła się znakomicie. Nie spociłam się, gdyż była ona przewiewna. Szkoda było mi jednak zakładać taką fajną koszulkę do biegania. Na co dzień nosiłam sportową odzież i wolałam koszulkę zachować na jakieś wyjście. Uznałam jednak, że skoro tę przeznaczyłam do biegania, to kupię sobie kolejną. Tym razem zdecydowałam się na kolor czarny, który był uniwersalny i pasował prawie do wszystkiego. Kiedy moja siostra zobaczyła mnie pewnego dnia w tej koszulce, to od razu musiałam ją zaprowadzić do sklepu, w którym ją kupiłam. Moja siostra ubierała się w takim samym stylu co ja, więc nie dziwiło mnie, że ta koszulka tak bardzo jej się spodobała. W końcu była markowa i wykonana z najlepszej jakości bawełny.

Dzięki temu, że uprawiałam sport zauważyłam znaczną poprawę w swoim stanie zdrowia. Kręgosłup właściwie już wcale mi nie dokuczał i nawet zgubiłam kilka kilogramów. Czułam się o wiele lepiej. Naturalnie zaczęłam też stosować odpowiednią dietę, która miała znaczący wpływ na moje zdrowie. Biegać nie przestałam, bo zamierzałam utrzymać swoją dobrze wypracowaną już kondycję. To było dla mnie ważne.

 

Uprawianie sportu w bawełnianej koszulce
Przewiń na górę