Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Śmieszne kubki sprawdzonym pomysłem na prezent

Chyba wszyscy przyznają mi rację, że istnieją prezenty uniwersalne, takie które sprawdzą się w niemal w każdej okazji. Ich praktyczny wymiar polega również na tym, że spodobają się każdemu. Nie ma tu znaczenia płeć, wiek, zawód czy charakter obdarowanej osoby. Do takich prezentów należą nieśmiertelne kubki. I tutaj wybór jest bardzo szeroki, prawie że nieskończony.

Śmieszne kubki na prezent

najlepsze śmieszne kubki z nadrukiemJeśli chodzi o wybór wzoru na kubku, tutaj możemy zaszaleć i dopasować go do obdarowanej osoby. Największy wybór mamy w kwestii wyboru nadruku na kubek. Możemy wybrać kubek z napisem okolicznościowym, np. „Z okazji dnia mamy”, „Dla ukochanego tatusia”, „Kubek wspaniałej żony”. W okresie przedświątecznym mamy w sklepach spory wybór kubków z nadrukami z okazji świąt. To także dobry pomysł na upominek, np. w dniu Mikołajek. Kreatywne kubki mogą zawierać również nadruki z postaciami z kultowych filmów, bajek lub komiksów. Dla kogo taki prezent? Oczywiście dla wiernych i oddanych fanów danej produkcji. Najlepsze śmieszne kubki z nadrukiem to te podarowane z serca. Znając gust i upodobania obdarowanej osoby mamy większą pewność, że trafimy z prezentem. Wielu producentów oferuje także kubki z nadrukiem na zamówienie. Jeżeli wiesz, że ta osoba posiada duże poczucie humoru możesz zlecić wydrukowanie kubka z jej podobizną lub zdjęciem. Jednak tu musisz być ostrożny, bowiem to nie jest prezent dla każdego. Bardziej uniwersalnym rozwiązaniem będzie podarowanie kubka z nadrukiem ulubionego zwierzaka. Ja ostatnio kupiłam mojej mamie duży kubek z podobizną jej ukochanego psa. Teraz, gdy widzę jak pije z tego kubka poranną kawę, wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Ponadto widzę jak wielki entuzjazm wzbudza ten kubek u naszych gości. Wywołuje u nich szeroki uśmiech na twarzy. Kubki z nadrukami to nieskończone źródło inspiracji, tak naprawdę wzór może być dowolny. Ostatnio na topie są kubki z podobiznami postaci z seriali, a to za sprawą ich rosnącej popularności, która wydaje się nie słabnąć. Myślę, że śmieszne będą też kubki z żartami, kultowymi wypowiedziami z filmów, seriali czy z literatury. Widziałam też kubki z cytatami polskich celebrytów. To też zauważalna moda. 

Jak już zostało powiedziane – kubki ze śmiesznymi nadrukami oraz z żartobliwymi nadrukami to sprawdzony pomysł na prezent. Wywołują nie tylko uśmiech, ale również są bardzo praktyczne. To spora satysfakcja, jeżeli kupiony przez Ciebie prezent nie kurzy się półce, ale jest aktywnie używany przez obdarowaną przez Ciebie osobę.  

Śmieszne kubki sprawdzonym pomysłem na prezent
Przewiń na górę