Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Skuteczne podrywanie kobiet

Nieśmiałość jest wrogiem relacji kobieta – mężczyzna, gdyż skutecznie blokuje ich zaistnienie. Takie osoby mają mnóstwo kompleksów, są niepewne swoich wartości i najczęściej są zamknięte w sobie. Dopóki same nie będą chciały wyjść ze swojej strefy komfortu, to nic się nie zmieni. Żeby poznać kobietę, trzeba zrobić pierwszy krok, ponieważ one najczęściej biernie czekają na ruch ze strony faceta. Przebojowi mężczyźni nie mają problemu z uwodzeniem kobiet.

Jak poderwać kobietę?

skuteczne podrywaniePierwsze kontakty z płcią przeciwną mamy już w przedszkolu i to tam mają miejsce pierwsze sympatie, czy trzymanie się za rękę. Od pierwszych relacji dużo zależy, ponieważ często odbijaj się one na całym naszym życiu. Osoby ze słabą psychiką, ciężko znoszą odrzucenia i mogą się zamknąć w sobie i stać nieśmiałymi osobami. Natomiast silne jednostki, uczą się z każdej porażki, po której stają się jeszcze lepsze. Skuteczne podrywanie nie jest proste i najczęściej wymaga długiej praktyki. Trzeba umieć się komunikować, aby móc nawiązać kontakt z płcią przeciwną. Kobiety lubią być podrywane, ale w inteligentny sposób. Facet musi mieć coś do zaoferowania, a nie tylko tekst typu: „postawie Ci drinka”. Bardzo ważna jest rozmowa, która jeżeli jest interesująca, to ma szanse na kontynuację, tak samo jak spojrzenia, czy uśmiech. Każdy lubi radosnych i pogodnych ludzi, którzy zarażają pozytywną energią innych wokół. Powszechnie się uważa, że pierwszy krok robią mężczyźni, ale nie do końca tak jest, ponieważ dzieje się to za pewnego rodzaju przyzwoleniem kobiet. Pierwsze sygnały, świadczące o zainteresowaniu mężczyzną, wysyła kobieta, choć są one mało widoczne, to wprawny obserwator je dostrzeże i jeżeli będzie zainteresowany, to musi wykonać ruch. Ważne jest pierwsze wrażenie, które często decyduje, czy dana kobieta będzie chciała dać się poderwać, czy też nie. Najciężej jest zawsze na początku, a potem idzie jak z górki. Im dłużej ludzie ze sobą rozmawiają, tym więcej mogą mieć tematów wspólnych, które ułatwią rozwój relacji.

Nie ma jednego sposobu na podryw kobiet, ponieważ każda jest inna. Romantyczka będzie zachwycona bukietem róż na pierwszej randce, niegrzeczna dziewczynka z chęcią się przejedzie na motorze, a szara myszka chętnie pójdzie do kina. Różne typy, wymagają odmiennego podejścia, innych komplementów i czasem także innego traktowania. Bez względu na charakter i temperament, kobiety chcą być słychane i komplementowane w inteligentny sposób. Udany podryw jest wstępem do dalszej relacji damsko – męskiej.

Skuteczne podrywanie kobiet
Przewiń na górę