Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Produkcja mebli hotelowych

Już w szkole podstawowej wiedziałam, ze chcę pracować w branży turystycznej. Moja mama całe życie przepracowała w jednym i tym samym biurze podróży i zawsze był z tej pracy bardzo zadowolona, dlatego ja też chciałam pójść w jej ślady. Na początek wybrałam naukę w technikum gastronomiczno-hotelarskim. Potem na studia wybrałam się na turystykę. Od razu po skończeniu studiów znalazłam pracę w hotelu na stanowisku asystenckim. Praca bardzo mi się spodobała, dawałam z siebie wszystko i bardzo szybko awansowałam.

Meble hotelowe na zamówienie

producent mebli do hoteliPo kilku latach pracy w hotelarstwie była już bardzo doświadczoną menedżerką hotelową i poszczególne konkurencyjne hotele próbowały mnie podkupić, abym pracowała dla nich. Przez bardzo długi czas się opierałam, kiedy jednak dostałam ofertę pracy z najlepszego hotelu w naszym mieście z pensją wyższą o połowę (na początek) od tego, co zarabiałam obecnie, doszłam do wniosku, ze chyba nadszedł czas na zmiany. Zmieniłam więc prace i zaczęłam w  nowym hotelu swoje porządki. Na początek postanowiłam wymienić dużą część mebli, które były już zniszczone i nie pasowały do wizji hotelu, jaką miałam w głowie. Na szczęście miałam już trochę znajomości w tym obszarze i wiedziałam, który producent mebli do hoteli może dla nas wykonać najlepsze meble w jak najniższej cenie. Skontaktowałam się z nim i opisałam, o co mi chodzi. Bardzo szybko dostałam profesjonalną ofertę na wykonanie mebli do naszego hotelu. Meble rzeczywiście prezentowały się świetnie, były dokładnie takie, jakich potrzebowałam. Co ważne, cena za meble była bardzo niewygórowana. producent oferował na meble kilkuletnią gwarancję, gwarantował ich bardzo wysoka trwałość oraz jakość. Zdecydowałam się więc na zamówienie mebli u tego właśnie producenta. meble już wkrótce były gotowe i przyznam szczerze, że przerosły moje oczekiwania. Były to naprawdę światowej klasy meble, które doskonale wyglądały i dopełniały wnętrza naszego hotelu. Były niezwykle wygodne, jestem pewna, że spotkają się z zachwytem klientów.

Jeśli szukamy jak  najlepszych mebli do naszego hotelu, dobrym, pomysłem jest skontaktowanie się z producentem mebli, który wyprodukuje idealnie dostosowane do naszych potrzeb meble. Meble kupione od producenta na pewno będzie cechować jak najwyższa jakość, z całą pewnością będą to bardzo trwałe meble, które doskonale sprawdzą się w środowisku hotelowym. Kupując od producenta możemy również liczyć na najbardziej korzystną cenę, dlatego warto jest rozważyć pomysł kontaktu bezpośredniego z producentem.

Produkcja mebli hotelowych
Przewiń na górę