Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Potrzebowałam aparatu ekg do gabinetu

 

Kilka lat temu skończyłam studia medyczne. Od początku wiedziałam, że będę starała się jak najszybciej otworzyć własny gabinet medyczny. Skończyłam ginekologię i zrobiłam specjalizację z położnictwa. Naprałam doświadczenia w pracy w szpitalu i teraz wreszcie mogłam zacząć wykonywać prywatną opiekę medyczną nad pacjentami. Założyłam swój gabinet i chciałam oferować w nim kompleksową opiekę na czas ciąży i porodu młodym mamom. W związku z tym potrzebowałam odpowiedniego sprzętu medycznego.

Kupno zaawansowanego aparatu EKG

zaawansowany Aparat EKGMało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale jednym z podstawowych badań, które muszę wykonywać swoim pacjentkom jest EKG. Ciąża jest bardzo obciążającym stanem dla organizmu i wiele kobiet kończy ją z wadami serca, z których jedne ustępują samoistnie a inne trzeba leczyć. W związku z tym zaawansowany Aparat EKG, był mi po prostu niezbędny do tego, aby oferować kompleksowe badania. Wiedziałam, że dostanę taki sprzęt w hurtowni medycznej, która znajdowała się nieopodal mojego mieszkania. Udałam się tam któregoś dnia. Wcześniej sprawdziłam, jakie są najnowsze technologie jeśli chodzi o tego typu sprzęt medyczny. Okazało się, że mogłam od ręki dostać stosunkowo tani, nowoczesny aparat elektrokardiograficzny. Z tego co się dowiedziałam, był on bardzo wydajny i nowoczesny. Zapewniał dokładne i precyzyjne wyniki badań, które mogły znacznie ułatwić diagnozę. Był on zasilany na prąd oraz posiadał wbudowany akumulator, który uruchomiał się automatycznie jeżeli sprzęt został odłączony od prądu. Dzięki temu nawet gdyby z jakiegoś powodu nagle zgasło światło w gabinecie badanie nie zostałoby automatycznie przerwane. Było to bardzo ważne, szczególnie w przypadku konieczności wykrycia drobnych zaburzeń rytmu serca. W takich przypadkach bowiem EKG powinno trwać nieprzerwalnie nawet przez kilka minut. Od razu zdecydowałam się go zakupić wraz z zapasem papieru. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim ten aparat był bardzo prosty w obsłudze.

Spodziewałam się, że takie zaawansowane urządzenie będzie bardzo skomplikowane, jednak moje obawy okazały się bezpodstawne. Co istotne, sprzęt ten był również odporny na drobne poruszania się otoczenia. Pacjentkom często trudno jest uleżeć bez ruchu. Do tej pory przy wykonywaniu badania EKG takie przysłowiowe „leżenie plackiem” było konieczne, jednak teraz, gdy posiadam już nowoczesne urządzenie do badań, pacjentki będą mogły zachować przy leżeniu swobodę ruchów na łóżku. Podejrzewam, że to będzie dla nich wygodne.

 

Potrzebowałam aparatu ekg do gabinetu
Przewiń na górę