Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Poszukiwania lakierni proszkowej

Jak każda kobieta lubię zmiany w swoim życiu. Niestety, nie na wszystkie mogę sobie pozwolić w jednym momencie, chociażby ze względu na ich koszt. Ostatnio na przykład bardzo chciałam zmienić samochód, jednak nie było mnie na to stać. Uznałam, że w takim razie przynajmniej oddam auto do fachowca i poproszę, aby je przelakierował na inny kolor. Wybrałam już nawet odcień, który bardzo mi się spodobał. Nie pozostało mi wobec tego nic innego, jak znaleźć warsztat, który oferuje takie usługi.

Znalazłam wysokojakościową lakiernię proszkową

wysokiej jakości lakiernia proszkowa brzegOkazało się, że mój kolega może polecić mi pewne miejsce. Dowiedziałam się od niego, że auto najlepiej jest oddać na lakierowanie proszkowe, które jest niezwykle dokładne i solidne. Polecił mi warsztat, z którego usług sam niedawno korzystał i był bardzo zadowolony. Była to wysokiej jakości lakiernia proszkowa Brzeg to miejscowość, gdzie mieściła się siedziba tego warsztatu. Mieszkałam niedaleko, dlatego nie chcąc tracić więcej czasu udałam się tam jeszcze tego samego dnia, po drodze z pracy do domu. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Na miejscu trafiłam na bardzo dobrego fachowca, który dokładnie mi wytłumaczył na czym polega lakierowanie proszkowe. Okazało się, że przeprowadza się je w specjalnej kabinie lakierniczej. W pierwszej kolejności należy samochód bądź jakąkolwiek inną rzecz (stalową lub aluminiową), która ma zostać poddana lakierowaniu odtłuścić oraz osuszyć. Następnie metodą natryskową nakłada się na karoserię lakier proszkowy w wybranym przez klienta kolorze. Do nałożenia lakieru korzysta się z automatycznych pistoletów, co pozwala na równomierne i dokładnie rozprowadzenie lakieru. Na samym końcu przeprowadza się proces polimeryzacji, czyli utrwaleniu lakieru na karoserii. Dzięki temu efekt lakierowania utrzymuje się naprawdę bardzo długo. Byłam niezwykle pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że taka profesjonalna i solidna usługa jest dostępna w niskiej, przystępnej cenie.

Nie wahałam się więc dłużej i od razu pozostawiłam im auto do profesjonalnego lakierowania proszkowego. Następnego dnia zgłosiłam się po jego odbiór. Muszę przyznać, że byłam pod naprawdę bardzo dużym wrażeniem efektu, który udało się osiągnąć. Lakier dokładnie pokrywał wszystkie miejsca, a stary kolor nie prześwitywał. Dowiedziałam się od fachowca, który oddawał mi samochód, że lakierowanie proszkowe jest niezwykle polecane także w sytuacji, gdy chcemy przemalować swój samochód z bardzo ciemnego na bardzo jasny kolor.

 

Poszukiwania lakierni proszkowej
Przewiń na górę