Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Piękne bransoletki Nomination dla ukochanej żony

Pracuję jako przedstawiciel handlowy w międzynarodowej korporacji. Mam bardzo mało czasu dla mojej rodziny, nad czym bardzo ubolewam. Z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu, postanowiłem zainwestować w moją ukochaną kobietę. Zdecydowałem się na biżuterię, bo jest to prawdziwy dowód głębokiego uczucia, jakim darzę moją żonę. Wiedziałem, że pieniądze nie grają żadnej roli, bo w pracy dostałem wysoką premię za wyniki.

Zakup kilku pięknych bransoletek na wspaniałą okazję

nomination - bransoletkiMoja ukochana Mariola często mówiła o tym, że chciałaby mieć piękny komplet bransoletek. Postanowiłem, iż nie będę rozkładał jej marzenia na części, a od razu kupię trzy. Liczbę tę wybrałem ze względu na to, że zbliżająca się rocznica ślubu jest naszą trzecią. Koleżanka doradziła mi, bym zainteresował się ofertą firmy nomination – bransoletki prezentowały się przepięknie. Ich cena również nie była wygórowana, zwłaszcza, że trafiłem na czas promocyjny. Przy zakupie dwóch z nich, na ostatnią miałem spory rabat. Kiedy przeglądałem poszczególne wzory produktów, nie byłem do końca przekonany które wybrać. Po prostu podobały mi się wszystkie. Na szczęście, udało mi się skontaktować z konsultantką. Na podstawie kilku pytań udało się nam ustalić, które modele przypadną mojej małżonce do gustu. Chodziło przede wszystkim o wybór bransoletek pasujących do wieczornych kreacji. Jeśli chodzi o nomination – bransoletki, które poleciła konsultantka miały delikatne, subtelne wzorki. Jako pierwszą wybrałem złotą z małymi gwiazdkami. Zawsze powtarzam mojej ukochanej, że jest moim darem od gwiazd. Drugą bransoletkę zdobiły śliczne, czterolistne koniczynki. Wiadomo, że taka żona to dar i szczęście. Bransoletka ta miała delikatny, różowy kolor. Idealnie pasował do jej ulubionej, wyjściowej sukienki. Trzecia bransoletka miała srebrny kolor z subtelnym wzorkiem łańcucha. Nasza miłość jest mocna, jak taki solidny łańcuch. Muszę przyznać, że w przypadku nomination – bransoletki były bardzo różnorodne i oryginalne. Wyglądały też na bardzo solidne. Podziękowałem konsultantce za pomoc w wyborze prezentu dla mojej ukochanej.

Wybrane prezenty zapakowałem w piękny kartonik z napisem „kocham cię”. Dodatkowo kupiłem jej bukiet róż herbacianych. Po trzy róże na każdy rok naszej znajomości. Było ich dwanaście. Moja ukochana Mariola bardzo ucieszyła się bransoletek. Zapewniła, że codziennie będzie nosiła inną, adekwatną do jej ubioru. Była bardzo wzruszona symboliką każdej z bransoletek. Wiedziałem, że znakomicie trafiłem z prezentem.

Piękne bransoletki Nomination dla ukochanej żony
Przewiń na górę