Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Owoce noni leczą raka

 

Na pewno zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawia się wokół nas coraz więcej osób, które borykają się z chorobą nowotworową. Statystyki mówią, że zapadalność na tę jednostkę chorobową w ostatnim czasie znacznie wzrosła w porównaniu z poprzednimi latami. Nic więc dziwnego, że ludzie coraz bardziej pragną zmienić swoje podejście do prowadzonego stylu życia, diety, a także aktywności fizycznej mając nadzieję, że uchroni ich to przed zachorowaniem. Z tego też powodu na rynku pojawia się coraz więcej produktów o działaniu przeciwnowotworowym.

Sok z owoców noni wspiera terapię raka!

zdrowotny sok z noni na rakaJednym z takich produktów jest sok pozyskiwany z owoców noni. Owoce noni to nic innego jak owoce morwy indyjskiej, a więc rośliny, której lecznicze właściwości znali już Polinezyjczycy w starożytności. Określali je oni jako aspirynę przyszłości. Owoce noni stały się obiektem badań prowadzonych przez wielu naukowców. Z tego też powodu coraz więcej właściwości morwy indyjskiej jest odkrywane. Stała się ona naprawdę popularna jednak ze względu na jej jedną wyjątkową właściwość, którą odkryto stosunkowo niedawno. Okazało się, że owoce morwy indyjskiej mają silne działanie przeciwnowotworowe.  Warto wiedzieć, że nie tylko hamują one rozwój już istniejącego nowotworu, ale mogą również zmniejszyć prawdopodobieństwo powstawania przerzutów. Co ciekawe, hamują one powstawanie nowotworu już na etapie transformacji nowotworowej, czyli onkogenezy. Jest to proces, podczas którego zdrowe komórki zostają przekształcone w komórki nowotworowe. Takie działanie wykazują same owoce, a także uzyskiwany z nich sok. Ze względu na komfort użytkowania większość osób stawia właśnie na sok. Taki zdrowotny sok z noni na raka możemy zamówić w aptece lub też skorzystać ze sklepu internetowego. Ta druga możliwość posiada wiele zalet – przede wszystkim możemy liczyć na zaoszczędzenie znacznej sumy pieniędzy. Często sok z owoców noni kupiony w aptece ma dokładnie takie same właściwości, jak ten, który kupimy w sklepie internetowym, jednak jego cena jest znacznie wyższa. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób stawia na soki kupione w sklepach internetowych.

Myślę, że warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób powinniśmy stosować owy sok. Okazuje się, że dawka maksymalna soku to jedynie czterdzieści mililitrów dziennie. Nie powinno się jej przekraczać, ponieważ może skończyć się to nieprzyjemnościami ze strony przewodu pokarmowego. Taka dawka soku z pewnością wykaże swoje działanie przeciwnowotworowe, dzięki czemu będziemy mogli liczyć na to, że nie rozwinie się u nas choroba nowotworowa, a jeśli sok jest dla nas środkiem wspomagającym klasyczną terapię to możemy liczyć na jego skuteczność!

 

Owoce noni leczą raka
Przewiń na górę