Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Organizacja szkoleń BHP

Początkowo pracując z wieloma firmami nie mogłem się w tym wszystkim odnaleźć i chciałem, aby ktoś mnie przeprowadził przez wszystkie procesy organizowania szkoleń. Miałem to szczęście, że faktycznie jeden z moich współpracowników poczuł się w obowiązku pomóc mi i tak przez kolejnych parę tygodni uczyłem się o sprzedaży szkoleń BHP i współpracy z różnymi firmami. W mojej pracy faktycznie codziennie działo się coś nowego i może dlatego mnie tak bardzo interesowała.

Interesująca praca przy szkoleniach BHP

szkolenia bhpNie sądziłem, że kiedyś wyląduję na etacie w firmie zajmującej się szkoleniami, a tym bardziej szkoleniami BHP, ale uważam to za bardzo ciekawe doświadczenie w życiu i na pewno jest wiele kwestii, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Organizacja szkoleń przebiegać powinna przede wszystkim szybko i sprawnie. Z jednej strony wiedziałem, na co się decyduję, z drugiej na pewno chciałem, aby przeprowadzane szkolenia stały na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu mogłem z powodzeniem cieszyć się każdym dniem w pracy i wiedziałem, że szkolenia bhp będą zawsze przydatne dla każdej firmy, która się do mnie zgłosi. Jak już wiedziałem mniej więcej, jak to wszystko wygląda i znałem paru szkoleniowców i firm, z którymi współpracowaliśmy w tym zakresie znacznie łatwiej było mi sprzedawać taką usługę. Teraz na pewno stałem przed trudnym zadaniem, aby zorganizować szkolenie dla korporacji która liczyła kilkaset osób. Jest to na pewno spore wyzwanie zwłaszcza, że szkolenie miało odbywać się cyklicznie, więc wszystko trzeba było bardzo dobrze zaplanować. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w pracy, to jest to temat, który na bieżąco się rozwija. Pojawiają się nowe zagadnienia, na które trzeba zwrócić uwagę i tak naprawdę każdy dzień wygląda zupełnie inaczej. Dzięki temu nie nudzę się, a już na pewno pracownicy odpowiedzialni za przeprowadzanie szkoleń mają pełne ręce roboty. To oni właśnie stają najczęściej przed kilkudziesięcioma pracownikami i muszą przekazać im podstawy bezpieczesńtwa.

Dowiedziałem się pracując w tej branży także jak ważne jest to, aby odpowiednio dobrze sprofilować klienta i dobrać dla niego szkoleniowca, który na pewno poradzi sobie bardzo dobrze ze wszystkimi zagadnieniami. Jeśli chodzi o szkolenia z tego zakresu, to można śmiało powiedzieć, że ceny zaczynają się od kilkunastu złotych za osobę. Cena oczywiście w znaczący sposób spada, jeśli tylko klient zdecyduje się na przeszkolenie jednorazowo większej ilości pracowników. Jest tutaj duże pole do negocjacji.

Organizacja szkoleń BHP
Przewiń na górę