Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Mop obrotowy York

Regularne mycie podłogi w naszym mieszkaniu może zagwarantować jej odpowiednio estetyczny wygląd. Oczywiście, jednocześnie jest to sposób na poradzenie sobie z brudem, a co za tym idzie, również z wszelkiego typu bakteriami i zarazkami. Do mycia podłogi możemy zastosować różnorodne preparaty chemiczne, ale bez odpowiedniego mopa, umycie podłogi będzie dość trudne. Ze względu na zapotrzebowanie na mopy do mycia podłogi, na rynku znajdziemy całkiem sporo firm zajmujących się ich produkcją.

Funkcjonalne mopy Prestige

mopy york prestigeJednym z rozpoznawalnych producentów, których mopy możemy znaleźć w sprzedaży w popularnych sklepach z wyposażeniem domowym, jest firma York. Oczywiście, firma ta jest odpowiedzialna za produkcję wielu zróżnicowanych modeli mopów do mycia podłogi. Wśród nich znajdują się również, niezwykle popularne mopy York Prestige. Są to produkty z kategorii mopów obrotowych. Ich funkcjonalność w dużej mierze opiera się na tym, iż nie musimy dotykać mokrej części mopa, by dokonać jego odsączenia z nadmiaru wody. Możemy dokonać tego dzięki wygodnemu wiaderku i wbudowanemu w jego konstrukcję wyciskaczowi. Odsączanie nadmiaru wody z mopa jest niezwykle ważne, kiedy posiadamy, np. drewniane podłogi w naszym mieszkaniu. W ich przypadku nadmiar wody może zdecydować o uszkodzeniu powierzchni paneli. Samo wiadro jest dość pojemnym zbiornikiem, w związku z czym mamy możliwość nalania takiej ilości wody z płynem, które w największym stopniu będą odpowiadały naszym potrzebom. Oczywiście, zarówno wiadro, jak i wyciskacz, które stanowią wraz z mopem Prestige komplementarny zestaw produktów, wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że produkty te będą odpowiednio spełniać swoją funkcjonalność przez dłuższy czas. Sam mop Prestige wyposażony jest w teleskopowy kij, dzięki czemu mamy możliwość zmiany jego długości, co znacząco wpływa na komfort mycia podłóg niezależnie od tego, jakim wzrostem się charakteryzujemy. Ustawienie kija możemy dowolnie zmieniać, nie martwiąc się o to, że zmniejszymy jednocześnie jego funkcjonalność.

Kiedy poszukujemy mopa York Prestige mamy możliwość dokonania zakupu tego produktu zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Stacjonarnie, mopy Prestige znajdziemy najczęściej w sklepach, które specjalizują się w sprzedaży produktów umożliwiających zachowanie czystości w naszym domu. Produkty te cechują się dość przystępną ceną, jeśli chodzi o kategorię mopów obrotowych, co sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród klientów.

Mop obrotowy York
Przewiń na górę