Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Magnes z nadrukiem pomysłem na prezent

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad spersonalizowanym prezentem dla bliskiej osoby, który sprawi jej dużo radości i zarazem będzie miał zastosowanie praktyczne? Urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy jubileusz w pracy to okazje, które warto świętować i na które często kupujemy miłe drobiazgi pamiątkowe. Zazwyczaj dobieramy rodzaj prezentu w zależności od indywidualnych preferencji danej osoby.

Kolorowe magnesy z nadrukiem

magnesy z nadrukiem na zamówienieJeśli zbliża się jakaś ważna okazja, którą pragniemy w jakiś sposób uczcić, zazwyczaj rozpoczynamy szukanie prezentu już wcześniej, by mieć czas na przeszukiwanie ofert i oglądanie przedmiotów na półkach sklepowych. Dana okazja może być większa, jak na przykład okrągła rocznica ślubu, lub o mniejszym znaczeniu, przykładowo imieniny. Jeśli solenizanci lub jubilaci to osoby, które są nam bardzo bliskie, staramy się wówczas zakupić prezent większej wagi, bardziej praktyczny lub przydatny na lata. Dla dalszych znajomych często wybieramy zaś miłe drobiazgi, które będą im o nas przypominać. Przykładem takiego prezentu mogą być magnesy z nadrukiem na zamówienie. Chyba każdy z nas lubi przystrajać swoją lodówkę kolorowymi magnesami z różnych stron świata lub przypominającymi o ważnych okazjach. Dlaczego więc nie sprezentować znajomemu magnesu specjalnie dla niego w dniu jego urodzin? Taki drobiazg z pewnością ucieszy obdarowanego, oznacza bowiem, że zadaliśmy sobie trud skomponowania odpowiedniego napisu i dobrania szaty graficznej. Jeśli nasz znajomy ma pasję, o której często opowiada, ulubione miejsce, książkę lub film, warto nawiązać do jego preferencji, zamawiając magnes z nadrukiem. Dzięki temu obdarowana osoba będzie czułą, że jest dla nas kimś więcej, niż szarym człowiekiem z tłumu, o którym nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć ani wskazać cech indywidualizujących. Jeśli zaś nie znamy jubilata na tyle długo, by stwierdzić, co lubi, a za czym nie przepada, nadruk ukazujący imię i datę wydarzenia również świetnie się sprawdzi. Taki magnes można przyczepić na lodówce, by przymocowywać z jego pomocą ważne informacje na kartkach papieru. Jest to więc prezent praktyczny.

Każdy z nas lubi otrzymywać miłe prezenty. Gdy świętujemy jakieś wydarzenie lub obchodzimy daną okazję, często możemy zostać zaskoczeni prezentem – niespodzianką od bliskich znajomych. Jeśli chcielibyśmy kupić coś dla naszego przyjaciela, jednak nie mamy pomysłu na prezent, możemy zamówić spersonalizowany magnes na lodówkę, z nadrukiem ukazującym ważne dla obdarowanego elementy lub po prostu jego imię.

Magnes z nadrukiem pomysłem na prezent
Przewiń na górę