Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Lampa typu biała kula

Wisząca, kulista lampa jest ewenementem wśród żyrandoli. Posiada ponadczasowy kształt, który pasuje do każdego typu wnętrz. Lampy w kształcie kuli, wykonane z białego, mlecznego szkła są estetyczne i uniwersalne. w nowych odsłonach i oryginalnych projektach zmieniają się sposoby mocowania, np. długie, pozłacane łańcuchy, na których zamocowany jest abażur – kula. Żyrandole o wielu kulistych punktach świecenia są łatwe w czyszczeniu i dają dużo światła. Biała kula wykonana może być ze szkła albo z plastiku. 

Kuliste lampy w białym, mlecznym kolorze

lampa biała kulaBiel uważana była zawsze za kolor uniwersalny, który doskonale sprawdza się w przypadku lamp, abażurów, żyrandoli. Typowa lampa biała kula wykonana jest właśnie ze szkła mlecznego, które częściowo przesłania intensywne światło pochodzące z żarówki. Modne są obecnie połączenia pojedynczej kuli zamkniętej, pełnej lub częściowo otwartej u dołu, z oryginalnym przewodem i podstawą chromowaną lub galwaniczną. Białą kula LED świeci intensywnym lecz nie ostrym światłem. Popularne są także lampy o regulowanej wysokości, z metalowym zwisem, który mieści w sobie przewód elektryczny. Długość lampy wiszącej dostosowuje się do indywidualnych potrzeb w chwili montażu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu każda lampa wisząca może mieć inny charakter w zależności od pomieszczenia. designerskie białe kule są ponadczasowe, dlatego większość modyfikacji obejmuje sposób łączenia i zakotwiczenia przy suficie, sposób regulacji jasności i elementy wykończeniowe. Białe – mleczne i matowe szkło lub szkło lekko przezroczyste albo błyszczące. Białą lampa posiada też swoje rodzaje, choć na pierwszy rzut oka, kule są do siebie podobne. Różnią się detalami i szczegółami wykończenia. Kule mogą występować jako pojedyncze lampy wiszące, żyrandole oraz kinkiety. Nadają się właściwie do wszystkich rodzajów pomieszczeń mieszkalnych (kuchnie, jadalnie, salony, sypialnie, łazienki) i użytkowych (np. do garażu, piwnicy oraz na zewnątrz do oświetlenia ganku). 

Zakup lampy w typie biała kula to dobre wyjście dla osób ceniących sobie ponadczasową klasykę, prostotę i uniwersalizm. Lampy wykonane z mlecznego szkła mogą posiadać połysk lub być matowe. Różnią się sposobem wykończeń. Większość białych kul, to lampy LED o intensywnym, mocnym świetle, które jest częściowo tłumione przez białą oprawę. Taka lampa świetnie sprawdzi się w mieszkaniu, sklepie, biurze, gabinecie kosmetycznym. Są także lampy białe kule przeznaczone do użytku zewnętrznego, odporne na temperatury.   

Lampa typu biała kula
Przewiń na górę