Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Kwasowe peelingi medyczne w Łodzi

Wiele gabinetów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej poza korzystaniem z nowoczesnych technologii i urządzeń korzysta z wielu preparatów na bazie substancji pochodzenia roślinnego, dzięki którym można wykonać szereg zabiegów niwelujących zmiany barwnikowe oraz o podłożu dermatologicznym pojawiające się z biegiem czasu. Nadmierna ekspozycja na słońcu, zaburzenia hormonalne i inne czynniki środowiskowe powodują, że na skórze pojawiają się zmiany barwnikowe w postaci różnorodnych plam.Z biegiem lat na twarzy pojawiają się zmiany spowodowane procesami wynikającymi ze starzenia się skóry, w postaci bruzd oraz zmarszczek.

Likwidacja przebarwień i blizn

peeling kwasami ŁódźW walce z procesem starzenia się skóry idealnie sprawdzają się głębsze peelingi, które działają intensywnie odmładzająca, zwłaszcza na skórę dojrzałą, dodatkowo usuwają zrogowaciały naskórek i wyrównują koloryt skóry. Wynikiem problemów dermatologicznych związanych z z nadmierną produkcją sebum i łoju są zmiany trądzikowe w postaci krost i stanów zapalnych, po których pozostają głębokie i mało estetyczne blizny. W walce z nierównościami skóry oraz bliznami, świetnie radzi sobie peeling kwasami Łódź z bogatą bazą kosmetologów wykonuje intensywne i medyczne peelingi dostosowane do wszystkich rodzajów skóry i jej problemów. Kwasy wykorzystywane w wielu zabiegach, poza działaniem złuszczającym, przede wszystkim pobudzają skórę do odnowy biologicznej i procesów regeneracyjnych, spowalniają procesy fotostarzenia się skóry, redukują ilość i głębokość zmarszczek, poprawiają strukturę skóry, a także elastyczność i jędrność. Należy pamiętać że szereg dostępnych produktów na bazie kwasów pochodzenia roślinnego ma bardzo silne działanie i może być stosowane tylko i wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Zabiegi należy kilkakrotnie powtórzyć, aby uzyskać jak najlepszy efekt i zmobilizować skórę do procesów odnowy i regeneracji. Silne działanie złuszczające objawia się wstępnie zaczerwienieniem, a następnie złuszczeniem się warstwy skóry w bardzo intensywny sposób. Przez kilka dni skóra nie wygląda estetycznie, jest zaczerwieniona i podrażniona, natomiast rezultat końcowy w pełni wynagradza okres rekonwalescencji. Serię zabiegów pomagają zredukować liczne blizny potrądzikowe, przebarwienia, a także znacznie poprawiają jakość skóry, likwidując liczne zmarszczki i oznaki starzenia.

Peelingi są alternatywą dla osób, które mają skórę wrażliwą i mocno unaczynioną, a zabieg peelingu mechanicznego w postaci mikrodermabrazji nie jest możliwy do wykonania. Peelingi chemiczne kwasami dają natychmiastowe i widoczne działanie, które zawsze wiąże się ze złuszczaniem skóry. Długoterminowe procesy regeneracyjne i produkcja kolagenu powodują, że skóra jest bardziej nawilżona, bez defektów i młodziej wygląda.Należy jednak pamiętać, że dobrze dobrany peeling powinien być wykonywany przez profesjonalistów o odpowiedniej porze roku i na dowolną część ciała.

Kwasowe peelingi medyczne w Łodzi
Przewiń na górę