Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Kosmetyki samochodowe w pakiecie

 

O samochód można dbać dokładnie tak samo, jak o człowieka – stosując kosmetyki. Producenci tworzą zestawy kosmetyków do samochodów. Celem ich użycia jest dłuższe zachowanie pojazdu w dobrym stanie. Faktycznie z tymi środkami i preparatami jest to możliwe. Skąd o tym wiadomo? Przeprowadzono dwuletni test. Różnica pomiędzy pojazdem, który nie stosował kosmetyków, a takim, w którym były używane jest duża. Warto zauważyć, że dwa lata to nie jest długi okres czasu, kierowcy ze swoich pojazdów korzystają dłużej.

Pakiet kosmetyków samochodowych

kosmetyki samochodowe od producentaProducenci tworzą pakiety. Są to zestawy kosmetyków, które wystarczą na dan okres czasu, zazwyczaj na rok. Kosmetyki samochodowe od producenta są najlepsze, ponieważ unikasz pośredników, którzy doliczają swoje marże. W zestawie na pewno znajdą się środki odświeżające fotele. Musisz jednak powiedzieć, z czego są one wykonane. Wiadomo, że każdy typ materiału ma inne wymagania dotyczące konserwacji. Osobne środki będą służyły do dywaników. Zazwyczaj w zestawie znajduje się jeszcze środek konserwujący do kokpitów oraz podsufitki. Warto dodać, że wszystkie te kosmetyki mają słabe zapachy. Dlaczego? Po zastosowaniu wszystkich substancje zapachowe skumulują się i w pojeździe będzie przyjemna atmosfera. Tyle znajduje się w podstawowych zestawach kosmetyków do wnętrza pojazdu. A jak jest z preparatami na zewnątrz? Otrzymasz płyn do mycia maski pojazdu oraz specjalny wosk zapobiegający zabrudzeniom oraz utracie koloru. Na pewno w gratisie dostaniesz pastę, która ma zapobiegać żółknięciu reflektorów pojazdu. W zestawie dla osób, które mają myjkę ciśnieniową znajdzie się nowy preparat, w firmie rozpylacza. Będziesz mógł spryskać nim opony i felgi. Aktywne cząsteczki węgla osiądą na nich, a Ty za pomocą myjki ciśnieniowej (z niewielkich ciśnieniem) polejesz je zimną wodą. Po dwudziestu minutach od płukania koła zaczną lśnić. Efekt jest piorunujący. Naprawdę widać, jakby samochód dopiero co opuścił salon lub zakład lakierniczy.

Zestaw roczny kosztuje około trzystu złotych. Możesz traktować to jak pewną inwestycję, gdyż sprzedając pojazd podniesiesz jego cenę. Z doświadczenia wiem, że jazda zadbanym samochodem jest dużo bardziej przyjemna. Jestem kierowcą zawodowym i dbam o to, by moje narzędzie pracy lśniło. Konserwacja pojazdu nie jest trudna, a trwa mniej więcej godzinę tygodniowo. Nie musisz wszystkiego robić w jednym czasie, podziel to na etapy, a jeden zajmie Ci jakieś dziesięć minut. Za to efekty będą widoczne niemalże natychmiast.

 

Kosmetyki samochodowe w pakiecie
Przewiń na górę