Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Jaki rower elektryczny jest najlepszy?

 

Rowery elektryczne to nowoczesne super – pojazdy. Przynajmniej tak mówią o nich ich właściciele oraz osoby, które miały okazję skorzystać z przyjemności, jaką zapewnia ten jednoślad. My wierzymy ich na słowa patrząc na ich wyposażenie, design i ogólne wrażenie, jakie robią przejeżdżając obok zaciekawionych ludzi. Rowery elektryczne przypadną do gustu wszystkim, którzy lubią inwestować w tego rodzaju pojazdy. 

Rowery elektryczne Allmtn

elektryczny haibike allmtnRowery elektryczne to pojazdy, które w niedalekiej przyszłości, wyprą tradycyjne jednoślady. Kwestią czasu jest obniżenie ich ceny i zwiększenie możliwości. Produkcja przemysłowa powinna ruszyć pełną parą za kilka lat, zresztą zainteresowanie nimi, nie osiągnęło jeszcze apogeum. Rower Allmtn, to przedstawiciel górskich jednośladów. Jest wyposażony w niezwykle lekką, aluminiową ramę, odpowiednio wyprofilowaną i odpowiednio usztywnioną, by jak najlepiej rozkładać drgania podczas jazdy terenowej. Allmtn to oczywiście silnik od znanej, niemieckiej firmy Bosch. Mocny i niezawodny. Bateria to ważny element roweru elektrycznego, a w Haibike Allmtn mamy tą najlepszą. Wystarcza na przejechanie stu kilometrów bez konieczności ładowania. To naprawdę spory zasięg, porównywalny z wycieczką do sąsiedniego województwa. Rower elektryczny Haibike Allmtn to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Rowery posiadają wtedy jedynie inaczej wyprofilowane ramy, cała reszta wraz z designem pozostaje bez zmian. Rower ma charakter wybitnie sportowy, ale jednocześnie jest elegancki i przykuwa wzrok ciekawskich. Ponadto, ze Haibike jest rowerem elektrycznym, świetnie sprawdza się też w standardowej jeździe, w której zamiast silnika, używamy siły mięśni. Wspomaganie elektryczne w Allmtn jest do granicy dwudziestu pięciu kilometrów. To sporo, szczególnie gdy wyobrazimy sobie stromą, górską trasę. Wtedy dwadzieścia pięć kilometrów będzie prędkością zawrotną. Z rowerów elektrycznych można korzystać w każdych warunkach atmosferycznych. W razie potrzeby możemy zdementować baterię i włożyć ją do specjalnego pudełka, umieszczanego na ramie roweru.

Rower Haibike Almtn to prawdziwa terenowa bestia. Dzięki zastosowaniu szerokich opon ze specjalnie żłobionymi bieżnikami, możliwość wpadnięcia w poślizg została ograniczona do minimum. Dzięki bieżnikom woda jest usuwana na zewnątrz, dzięki czemu opona nie namaka i nie zatyka się błotem, ani innymi elementami górskiego krajobrazu. Zastosowane hydrauliczne, tarczówki, dbają o nasze bezpieczeństwo, dzięki dużej mocy zacisku.

 

Jaki rower elektryczny jest najlepszy?
Przewiń na górę