Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Jaką karmę kupuję dla swoich psów?

 

Posiadanie psa albo kota, czy też jakiegokolwiek zwierzaka to bardzo duża odpowiedzialność. W każdym razie takie jest właśnie moje zdanie. Ja wychowuję dwa psy Maksa i Reksia i są oni dla mnie jak rodzina, a więc traktuję ich tak samo dobrze jak swojego męża i dzieci. Moje pieski są już dość stare, ponieważ obydwoje mają już 10 lat. Mimo tego moje psy są bardzo zdrowe oraz nadal mają niesamowicie dużo energii i ochoty na codzienną zabawę. Regularnie zabieram ich na badania kontrolne i nigdy nie było żadnych problemów. Wielki wpływ na to ma odpowiednio dobrana karma.

Bezzbożowe karmy działają na psy świetnie

karma bezzbożowa dla psaZawsze dbałam o to żeby karmy dla moich psiaków miały dobry skład. Uważam, że skoro uważamy na to co sami jemy i kupujemy dla siebie dobre produkty, to również i dla zwierzaków trzeba kupować dobre jedzenie. Przed długi czas moje psy jadły karmę dość drogą i polecaną wśród właścicieli psów. Jednakże dopiero jakieś trzy lata temu moja siostra odkryła karmy bezzbożowe. Jak się okazuje taki typ karmy jest najlepszym suchym jedzeniem jakie możemy zapewnić swoim podopiecznym. Zarówno psy, jak i koty nie mają organizmów dostosowanych do przyswajania dużych ilości zboża i innych składników, które często są dodawane do karm, szczególnie tych z marketu. Zwierzęta te powinny więc spożywać bardzo duże ilości mięsa. A właśnie dobra karma bezzbożowa dla psa ma taki, odpowiedni dla psa skład. Karmy te dostępne są najczęściej w sklepach internetowych i ich cena bywa czasami trochę wysoka, ale jest to związane z bardzo dobrym składem takiej karmy. W takiej karmie nie znajdzie się żadnych zbędnych zbóż, które i tak nie są dobre dla organizmu psa. Przez to, że kupuję swoim psom karmę bezbożową to zapewniam im odpowiednie jedzenie, które poprawia stan ich ich sierści oraz uzębienia, ale również wzmacnia stawy i wpływa pozytywnie na ich kondycję. Dzięki karmie bezzbożowe dostają one wszystkie potrzebne im do prawidłowego rozwoju substancje odżywcze.

Myślę, że każdy właściciel psa powinien zastanowić się nad wprowadzeniem bezzbożowej karmy do codziennego jadłospisu swojego milusińskiego. W sklepach internetowych karmy tego typu dostępne są w różnych wielkościach, a więc można kupić zwierzakowi małe opakowanie karmy bez zboża, by zobaczyć czy pies w ogóle będzie chciał ją jeść. Chociaż tak szczerze mówiąc myślę, że prawdopodobieństwo żeby karma złożona w większości z mięsa nie zasmakowała zwierzakowi jest małe. Moje dwa psiaki pokochały karmę bezzbożową właściwie od razu i nie chciały już jeść starej karmy.

 

Jaką karmę kupuję dla swoich psów?
Przewiń na górę