Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Grawerowane tabliczki na prezent

Kiedy myślisz o eleganckim prezencie dla ważnej osoby, zwłaszcza gdy okazja jest oficjalna, a Tobie zależy na tym żeby pamiątka przetrwała lata sprawdź ofertę zakładów grawerskich. Od pewnego czasu, coraz śmielej do ich oferty wkraczają solidne tabliczki grawerowane o fantazyjnych, wycinanych laserem kształtach. W portfolio firm można znaleźć informacje o oferowanych kształtach tabliczek, lecz warto szukać zaproszenia do realizacji własnych pomysłów i dopasowanie końcowego produktu do okazji.

Tabliczki grawerowane na wieczną pamiątkę

solidne tabliczki grawerowanePersonalizowane prezenty w postaci metalowych tabliczek o dowolnych kształtach pasujące jako pamiątka na okrągłą rocznicę pracy szefa działu lub podziękowanie dla rodziców wręczane podczas przyjęcia weselnego. Niezależnie jaką okazję wybierzesz, solidne tabliczki grawerowane mogą przybrać nawet najbardziej zwariowany kształt dzięki technologii wycinania i grawerowania laserem. Na pewno warto zapoznać się z możliwością przygotowania personalizowanego dyplomu na metalowej tabliczce imitującej mosiądz. Dzięki laserowemu grawerunkowi można na niej umieścić zarówno tekst jak i prostą grafikę. Dodatkowo do tabliczki załączona jest drewniana ramka dodająca ciepłego uroku takiemu prezentowi. Na potrzeby uhonorowania ważnej osoby można też stworzyć figurkę, która będzie połączeniem solidnej tabliczki grawerowanej z akrylowym dodatkiem tworzącym płaskorzeźbę z podstawą, dzięki czemu całość nabiera lekkości i jest puszczeniem oczka dla obdarowanego. Taka tabliczka-figurka na pewno przypadnie do gustu babciom i dziadkom, którzy lubią pochwalić się prezentami ustawionymi na szafce w dużym pokoju. Natomiast dla amatorów stylu loftowego można pokusić się o wykonanie dużej, solidnej tablicy grawerowanej z ulubionym motto, babcinym przepisem na ukochane naleśniki albo spisem czułych reguł obowiązujących w kochającym się domu. Taka tablica wpisze się w wystrój mieszkania, a więc nie będzie zalegać skryta za szafą, zaś laserowo wykonany napis przetrwa lata i będzie cieszyła oko imitując tablice wieszane w fabrykach.

Wydawać by się mogło, nudne tabliczki z grawerunkiem nadają się wyłącznie do zamontowania na furtce lub obok drzwi, w których znajduje się biuro szanowanej osoby jak polityk, lekarz, adwokat czy notariusz. Jednak nawet producenci solidnych tabliczek grawerowanych potrafią puścić oko do klientów lubiących prezenty z przymrużeniem oka i chętnie przygotowują tabliczki o niestandardowym, prezentowym przeznaczeniu. Powiesiłbyś taką tabliczkę u siebie w domu?

Grawerowane tabliczki na prezent
Przewiń na górę