Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Gdzie najlepiej nadać przesyłkę?

Z mężem kupiliśmy przepiękne mieszkanie w starej, zabytkowej kamienicy w Krakowie. W mieszkaniu zostało sporo mebli po byłym właścicielu. Niektóre meble chcieliśmy zostawić bo były stylowe, oryginalne. Wyjątkowa okazała się zabytkowa, dębowa szafa gdańska z XIX wieku. Gdy ją zobaczyliśmy byliśmy zauroczeni. Niestety okazało się szafa ma kilka ubytków, wymagała ona konserwacji, renowacji. Postanowiliśmy, że zrobimy wszystko żeby szafa odzyskała swój dawny blask.

Przewóz kurierem szafy do renowacji

fachowa wycena przesyłki kurierskiejZnaleźliśmy fachowca, który podjął się renowacji naszej szafy. Niestety miesza on w Sandomierzu. Musieliśmy bezpiecznie przetransportować ją do Sandomierza. Postanowiliśmy zrobić to kurierem. W tej sytuacji niezbędna dla nas była fachowa wycena przesyłki kurierskiej.  Udaliśmy się do firmy z prośbą o wycenę kosztów przewiezienia szafy do Sandomierza. Do fachowej wyceny musieliśmy podać wymiary szafy: długość, szerokość, wysokość i wagę. Cena wysyłki jest zależna od gabarytów paczki. Nasza paczka była spora i bardzo ciężka. Firma bardzo profesjonalnie wyceniła przewóz paczki. Zagwarantowała też bezpieczny dowóz do miejsca docelowego. Usługa kurierska polega po prostu na odebraniu przesyłki od zleceniodawcy i dostarczeniu jej pod wskazany adres w wyznaczonym terminie. Udzielano nam również fachowych porad jak bezpiecznie spakować przesyłkę żeby podczas transportu się nie uszkodziła. Udało nam się spakować naszą wyjątkową szafę do podróży. Szafa na miejsce dotarła szybko i bez żądnych uszkodzeń. Szafa została odnowiona, odrestaurowana i zakonserwowała. Wróciła do nas oczywiście  bezpiecznie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Byliśmy bardzo zadowoleni z usług restauratora i oczywiście z usług firmy, przewożącej paczki. Wysyłając paczkę w inne docelowe miejsce bardzo istotna jest dobra wycena kosztów takiego przewozu, wysyłki. My z naszej wyceny byliśmy zadowoleni bo cena była bardzo konkurencyjna. Mając tak dobre doświadczenie w przyszłości na pewno skorzystamy z usług firm przewozowych.

Firmy kurierskie święcą obecnie prawdziwe triumfy na wszystkich rynkach światowych. Wynika to z ogromnego zapotrzebowania na usługi tego rodzaju. Naszym zdanie bardzo ważne jest to, że usługi kurierskie wiążą się nie tylko z szybkością, ale jakością. Pełen profesjonalizm i fachowość to podstawa działania tych firm. Nasze doświadczenia z wyceną, przesyłką naszej paczki potwierdzają to w 100 %. Podstawą tej zasady jest z pewnością sprawny, dobry, szybki, efektywny system informatyczny.

Gdzie najlepiej nadać przesyłkę?
Przewiń na górę