Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Garść pomysłów na księgę gości weselnych

 

Utrwalenie wspomnień z ślubu oraz wesela to jedno z dość karkołomnych zadań stojących przed Młodą parą. Zamiast rozbudowanych, drogich albumów pełnych kuzynów z niepoważnymi minami strojonymi podczas tańca i hulanek warto zorganizować specjalny, elegancki album do którego można wklejać mniej oficjalne zdjęcia oraz poprosić gości o wpisywanie podczas przyjęcia dedykacji. Zainspiruj się pomysłowymi księgami gości, które mają największe powodzenie wśród par młodych, a nie wymagają wielu nakładów finansowych.

Pomysły na księgę gości

pomysłowa księga gości weselnych - sklepNajczęściej na stolikach w recepcji sal weselnych pojawiają się właśnie albumy. Często są one wykładane obok fotobudki, gdzie każdy z gości może zrobić sobie zdjęcia natychmiastowe i wkleić do przygotowanego kajetu. Szczególnie popularne są zdjęcia z polaroidów oraz fotobudek, które można wynająć na dzień wesela. Zeszyty i albumy z którym może powstać pomysłowa księga gości weselnych – sklep z akcesoriami fotograficznymi ma ich różnorodną ofertę – powinien być wykonany z papieru o odpowiedniej kwasowości, aby zdjęcia na długo zachowały swoją kolorystykę i nie wyblakły. Prośba o wpisy do księgi gości może także nie być szablonowa. Zamiast oklepanych życzeń, warto poprosić o poradę gwarantującą udane małżeństwo. Większość gości to małżeństwa z długim stażem, a więc mogą nie jedną radę od serca podarować nowożeńcom. Jeśli lista gości będzie ograniczona do osób, z którymi jesteście zżyci, być można warto wcześniej przygotować album z fotografiami ślubnymi właśnie gości, przy których mogą wpisywać ciepłe słowa skierowane do nowożeńców. Natomiast emocje związane ze wspomnieniami pomogą znaleźć ciepłe słowa, które z kolei będą waszą pamiątką. Obok księgi gości musi znaleźć się pisak, który będzie dobrze widoczny na kartach księgi. Nie każdy przecież zabiera ze sobą na takie uroczystości pióro czy długopis. Doskonale sprawdzają się złote pisaki lub markery do opisywania płyt CD, które nie przebijają na grubych stronach albumów.

Jeśli wykluczasz możliwość zachowania księgi gości w postaci albumu, możesz poszukać pomysłowej księgi gości, która zmieści się w ramce na zdjęcia. W tym przypadku prym wiodą drukowane na kanwie szablony, które należy uzupełnić odciskami palców gości obecnych na weselu. Innym sposobem jest poproszenie gości o składanie podpisów na elementach gry typu jenga, którą później można użytkować podczas spotkań ze znajomymi. Popularnością cieszą się również księgi gości w postaci słoika, go którego goście mogą wrzucać listy do nowożeńców, które zostaną przez nich przeczytane w pierwszą rocznicę ślubu.

 

Garść pomysłów na księgę gości weselnych
Przewiń na górę