Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Elegancka koszula

Moje życie to częste eleganckie wyjścia, oficjalne kolacje i konieczność ubierania szykownego stroju praktycznie każdego dnia. Taki właśnie jest świat biznesu, w którym odnajduję się dosyć dobrze. Czasem jednak mam już dość uniformów, które ubieram na co dzień. Mam w sobie coś z artystki, moja dusza czasem potrzebuje czegoś nieszablonowego. Dlatego właśnie staram się urozmaicać stroje w taki sposób, aby były jednocześnie eleganckie i nieszablonowe.

Piękna i ekstrawagancka koszula

koszula z bufiastymi rękawami na wyjścieCo doskonale sprawdzi się na oficjalnej kolacji z potencjalnymi kontrahentami? Elegancka koszula. A co sprawdzi się w przypadku osoby, która chce przy okazji wyglądać w jakiś sposób nieszablonowo i dać wyraz swojej artystycznej duszy? Z pewnością koszula z bufiastymi rękawami na wyjście. Doskonale sprawdza się zarówno w wersji z damskim garniturem, jak i z eleganckimi spodniami i kamizelką. Z kolei w zestawieniu z jeansami będzie wspaniałym rozwiązaniem na półoficjalnej kolacji, albo obiedzie u teściów. Mam w swojej garderobie kilka takich i jestem bardzo zadowolona. Najpierw zakupiłam zwyczajną, białą i okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Przede wszystkim jest to sposób na przełamanie standardów. W zestawieniu z czarną, najlepiej skórzaną kamizelką, koszula nadaje mi lekko bajkowy wygląd. Wyobrażam sobie wtedy, że idę na spotkanie, przyodziana w strój pirata i dokonuję abordażu na inną firmę, chcąc włączyć ją do mojego imperium finansowego. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na te koszule. Poza białą w mojej szafie znajduje się jeszcze bordowa i w kolorze delikatnego różo. Są to kolory uniwersalne, które łatwo dopasować do różnego rodzaju spodni, spódnic, czy marynarek. Dostępne były wersje z delikatnym dekoltem w kształcie łódki, lub z nieco większym, w szpic. Ja zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie. Dużym atutem jest dla mnie również fakt, że koszule są wykonane z grubego materiału, który nie prześwituje. Jednocześnie jest bardzo przewiewny, więc koszula doskonale sprawdza się również w lecie.

Nieszablonowe rozwiązania pozwalają nadać sytuacji nieco pikanterii. Dlatego właśnie staram się urozmaicać moją garderobę, przy jednoczesnym utrzymaniu szyku, koniecznego podczas biznesowych spotkań. Na szczęście koszule z bufiastymi rozwiązaniami są idealnym kompromisem. Przede wszystkim taka koszula jest bardzo elegancka i doskonale dopasuje się do eleganckiej spódnicy. Jednak jest przy okazji nieco nieszablonowa, w związku z czym można poczuć się ekstrawagancko, nawet omawiając kontrakt.

Elegancka koszula
Przewiń na górę