Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Dobre jedzenie na imprezę

Równo rok temu na świat przyszedł nasz wymarzony synek. Jaka była radość w naszej rodzinie, kiedy okazało się, że za kilka miesięcy powiększy się ona o nowego członka. Absolutnie każdy nie mógł się już go doczekać, a najbardziej to oczywiście ja i mój mąż. Sama nie wiem, kiedy to wszystko tak szybko zleciało. Jego narodziny, chrzciny, a teraz przyszedł czas, aby zacząć przygotowania do kolejnego ważnego święta. 

Catering na imprezę urodzinową

catering na imprezy w ToruniuTak, jak wspominałam przyszedł czas na kolejne ważne święto, czyli czas, aby porządnie uczcić pierwsze urodziny naszego synka. Chcieliśmy zrobić takie małe przyjęcie z tej okazji dla naszej rodziny, bo w końcu takie wydarzenie warto świętować. Nie zdecydowaliśmy się jednak, aby to przyjęcie odbywało się u nas w domu i postanowiliśmy wynająć taką małą salkę u nas w mieście. Znajduje się ona na obrzeżach, więc będziemy mieli dużo spokoju i ciszy, czyli to o co nam dokładnie chodziło. Musieliśmy jeszcze rozwiązać problem jedzenia. Mi jakoś się nie uśmiechało stać w kuchni i gotować dla tylu osób. Pomyślałam więc, że znajdziemy jakiś catering na imprezy w Toruniu. Wydawało mi się to dobre rozwiązanie, bo nie będziemy musieli już się przejmować i stresować, czy uda nam się to wszystko przygotować na czas. Znaleźliśmy z mężem kilka firm i musieliśmy się zdecydować na jedną z nich. Wybór był naprawdę trudny, bo każda tych firm miała bardzo ciekawe menu, które mocno nas interesowało. Każda miała też świetne opinie w internecie i mnóstwo zadowolonych klientów. Już sami nie wiedzieliśmy co wybrać, a co nie. Musieliśmy zrobić solidne rozeznanie w terenie. Z pomocą przyszła moja mama , która ostatnio też była na jakimś przyjęciu, gdzie gospodarze korzystali z pomocy właśnie jednej z firm cateringowej. Powiedziała, że dania były wprost przepyszne i że dowie się, która konkretnie to była firma. Już po godzinie mieliśmy jej nazwę i mogliśmy przystąpić do działań. Zadzwoniliśmy mi tam, porozmawialiśmy o menu, naszych oczekiwań i w ogóle o wszelkich szczegółach i mogliśmy przystąpić do złożenia zamówienia. 

Całe to przyjęcie wyszło dużo lepiej niż się spodziewaliśmy. Rodzina i nasi przyjaciele świetnie się bawili, a przecież o to głównie chodziło. Jedzenie, które zamówiliśmy było przepyszne. Świeżo przyrządzone dane robiły furorę. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że teraz jest taki poziom w tych firmach cateringowych. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług, bo to naprawdę spora oszczędność czasu.

Dobre jedzenie na imprezę
Przewiń na górę