Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Czy organizacja imprezy integracyjnej jest opłacalna?

 

Oczywistą sprawą jest, że przygotowanie firmowej imprezy integracyjnej wiąże się z pewnymi kosztami. Jeśli mowa jest o wyjeździe dwudniowym, te koszty bywają niemałe. Można zatem zadać sobie pytanie – czy takie przedsięwzięcie jest opłacalne? Zdecydowanie tak. Jest to bowiem inwestycja w pracowników. Na wyjeździe lepiej się oni poznają, wyjaśniają ewentualne nieporozumienia. A atmosfera w pracy wpływa na jakość pracy i na jej efektywność. Co więcej – zaproszenie na imprezę jest odczytywane przez pracowników jako miły gest. 

Dwudniowa impreza integracyjna

imprezy integracyjne na PodlasiuDecyzja o tym, czy impreza będzie jednodniowa czy też dwudniowa należy przede wszystkim do organizatora przedsięwzięcia. Nie bez znaczenia będzie tutaj to, jakimi funduszami na imprezę firmową dysponujemy. W przypadku spotkania dwudniowego dobrze byłoby zapewnić pracownikom bezpłatny, komfortowy dojazd do miejsca docelowego. Można zorganizować wyjazd na Podlasie, nad morze albo w góry. Imprezy integracyjne na Podlasiu cieszą się sporym zainteresowaniem i organizują je firmy zlokalizowane w różnych zakątkach kraju. Nie ma żadnego problemu z tym, aby wynająć autokar i dojechać na miejsce w sposób zdecydowanie bezproblemowy. Obecnie imprezy integracyjne to nie tylko wieczorne spotkanie, rozmowy, jedzenie pysznych potraw i przekąsek. Wielu pracowników liczy na atrakcje dodatkowe – gry zespołowe, zwiedzanie zabytków w miejscowości, do której wyjechaliśmy. Można wynająć nawet kajaki i zaprosić pracowników do wspólnej zabawy. Zawsze należy pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Na imprezie integracyjnej można również zorganizować ognisko. Pieczenie kiełbasek, ziemniaków czy też innych rzeczy może być wspaniałą przygodą i miłym sposobem na spędzenie czasu. Nie bez znaczenia będzie to, w jakim hotelu zatrzymamy się podczas wyjazdu. Pamiętajmy, że pokoje noclegowe muszą być komfortowe. W hotelu może znajdować się basen czy też gabinet masażu. Będzie to dodatkowe udogodnienie dla pracowników. Takie atrakcje są przez pracowników zdecydowanie mile widziane.

Dwudniowy wyjazd integracyjny dobrze byłoby dokładnie zorganizować, aby o niczym nie zapomnieć. Szczególnie dużo uwagi trzeba poświęcić na przygotowanie wieczornego bankietu. Można go zorganizować w restauracji hotelowej. Dobrze byłoby zabrać się za przygotowania do imprezy z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Zostawienie takich spraw na ostatnia chwilę może bowiem okazać się złym rozwiązaniem. Pośpiech przy organizowaniu ważnych wydarzeń zdecydowanie nie jest wskazany. 

 

Czy organizacja imprezy integracyjnej jest opłacalna?
Przewiń na górę