Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Bezpieczne i szybkie powiększanie ust

Zabiegi chirurgiczne stosowane przy powiększaniu ust stają się coraz rzadsze, ze względu na fakt, iż nowoczesne, naturalne i mało inwazyjne metody dają bardzo dobre efekty. Implanty wstawiane do warg są mało estetyczne i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego większość kobiet decyduje się na szybki zabieg medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Ten związek występuje naturalnie w ludzkim organizmie, dlatego ryzyko powikłać po jego użyciu jest znikome. Efekty działania kwasu widoczne są nawet przez 12 miesięcy.

Modelowanie ust jako skuteczny zabieg powiększania

powiększanie ustNaturalne wargi rzadko są idealnie symetryczne, równe i wypukłe. Efekty można uzyskać za pomocą specjalnego makijażu, lecz trwałe powiększenie zyskamy jedynie dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie gwiazdorskiego uśmiechu, jest wstrzyknięcie w wargi kwasu hialuronowego. Powiększanie ust tym sposobem trwa zaledwie 20 minut i można je wykonać w wielu miejscach, ważne by osoba była po profesjonalnym szkoleniu i posiadała certyfikat oraz odpowiednie wyposażenie gabinetu. Większość klinik, dermatologów i kosmetyczek, posiada dziś w swojej ofercie zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Produkty stosowane do powiększania ust różnią się między sobą drobnymi szczegółami, zawartością kwasu hialuronowego i innych składników. Na zabieg korekty i modelowania warg zgłaszają się panie (oraz coraz częściej panowie) w różnym wieku. U młodych kobiet nie ma jeszcze oznak starzenia, zmarszczek i opadających kącików ust. U dojrzałych kobiet to właśnie te elementy są w pierwszej kolejności niwelowane. Zmarszczki mogą mieć różne poziomy głębokości i zaawansowania. Dlatego w  takich przypadkach, specjalista medycyny estetycznej może polecić preparat, który najlepiej się sprawdzi. O ile u młodych kobiet może chodzić o powiększenie ust, wypełnienie i modelowanie konturu, u starszych dochodzi kwestia podniesienia kącików ust i wypełnienia zmarszczek.

Kwas hialuronowy wchodzi w skład większości preparatów do modelowania i powiększania ust. Zwykle wstrzykuje się go w obie wargi, by uzyskać efekt równomiernego rozprowadzenia i symetrii. zabiegi mogą się nieznacznie różnić w przypadku kobiet w różnym wieku. Jeśli wyzwaniem dla kosmetologa i dermatologa, są zmarszczki, to na nich skupia się w pierwszym momencie, by później przejść do efektu powiększania. Jedno jest pewne, warto swoje usta oddać w ręce sprawdzonego profesjonalisty ze szkoleniem.

Bezpieczne i szybkie powiększanie ust
Przewiń na górę