Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Znalazłem porządnego lakiernika

 

To wydarzenie miało miejsce jakieś pół roku temu. Byłem wtedy właścicielem pewnego samochodu, który wydawał się całkiem nowy. Długo na niego oszczędzałem dlatego cieszyłem się z posiadania takiego sprzętu. Niestety trzeba mieć zawsze w świadomości to, że to rzecz, która może się zniszczyć na takich samych zasadach jak każda inna. Ja przekonałem się o tym w dość okrutny sposób.

Miałem okropną rysę na swoim aucie

usuwanie rys z lakieru samochodowego bydgoszczMój syn chcąc zaparkować do garażu nie zauważył mojego auta i nie zahamował w porę. Przez to na lakierze zostały okropne rysy. Już nie chodziło o sam aspekt wizualny, który był na najniższym poziomie ale nie mogłem sobie pozwolić na jazdę tak zarysowanym pojazdem. W przypadku deszczów łatwo było o korozję z którą bardzo ciężko walczyć. Zawsze byłem zwolennikiem tego, że lepiej profilaktycznie się zabezpieczać niż leczyć… Właśnie dlatego zacząłem szukać sprawdzonego lakiernika, który miał pozytywne opinie ale też szybki termin. Nie chciałem poruszać się w takich warunkach. Moje poszukiwania trwały bardzo długo. Rozmawiałem nawet ze znajomymi z pracy. Okazało się, że długo nikt nie miał podobnego problemu jak ja. Na szczęście w końcu znalazłem takie miejsce jak usuwanie rys z lakieru samochodowego w Bydgoszczy. Przyznam się, że udałem się tam trochę w ciemno. Moje auto zostało poddane wszelkim zabiegom i czekałem na efekty. Bardzo rzetelna obsługa oraz szybkie przyjęcie zrobiły na mnie wrażenie. Nie spodziewałem się tego, że zostanę tak serdecznie przyjęty. Pracowała tam osoba, która była odpowiedzialna za całą logistykę jeżeli chodzi o interesantów, a ja miałem szczęście. Termin zwolnił się tego samego dnia i mogłem skorzystać z takiej okazji. Usuwanie rys z lakieru było prawdziwą sztuką. Sam nie mogłem sobie wyobrazić tego jak ktoś to robi. Nie miałem odpowiednich umiejętności i kompletnie się na tym nie znałem. Na szczęście mój samochód odzyskał dawny blask. Po dawnych rysach nie zostało śladu, a ja byłem zadowolony z takiej usługi. Usuwanie rys nie zawsze było na wysokim poziomie ale ja znalazłem świetne miejsce z nim związane.

Wielkim plusem była lokalizacja w mieście Bydgoszcz. Dzięki temu nie musiałem szukać i robić dodatkowych kilometrów do innych miejscowości. Wszystko miałem pod ręką. Cena była według mnie jak najbardziej konkurencyjna i pozostawała w normie. Nie była za niska ale też nie za wysoka. Jako osoba, która oczekiwała naprawy doskonale wiedziałem, że to będzie wiązało się z pewnymi kosztami i byłem na nie przygotowany. To dla mnie było jak najbardziej logiczne. 

 

Znalazłem porządnego lakiernika
Przewiń na górę