Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Wynajem fotobudki na imprezę

 

Za pół roku bierzemy z moim narzeczonym ślub. Czas tak szybko płynie, że te pół roku to bardzo mało czasu. Wiele rzeczy już załatwiliśmy, ale co trochę dochodzą jakieś nowe. Nie obeszło się oczywiście bez problemów. Na przykład w naszym przypadku jest to rozpad zespołu, który rezerwowaliśmy na wesele. Kapela się ze sobą pokłóciła przez co nie chcieli razem grać. Na szczęście oddali nam pieniądze. Na szybko musieliśmy szukać nowej, ale udało się i to już mamy z głowy. Teraz poszukujemy tylko dodatkowych atrakcji. 

Wesele z pamiątkowymi zdjęciami

fotobudka na weseleBardzo chcieliśmy, żeby nasi gości poza zwykłym weselem mieli jeszcze dodatkowe atrakcje. W związku z czym postawiliśmy na wynajem fotobudki. Jest to super sprawa, ponieważ zdjęcia robi te kto chce, nie ma nic na siłę. Później jak ktoś takie zdjęcie zrobił to ma super pamiątkę. Poza tym taka fotobudka to zawsze mnóstwo śmiechu. Śmieszne miny, śmieszne przebrania to wszystko robi robotę. Postanowiliśmy znaleźć firmę, która się zajmuje wynajmem przez internet. Po wpisaniu hasła fotobudka na wesele wyskoczyło nam mnóstwo propozycji. Jak widać jest to bardzo popularna atrakcja, a co za tym idzie to również dochodowy interes. Zadzwoniliśmy do 3 pierwszych kontaktów, ale okazuje się, że w terminie naszego wesela mają zajęte wszystkie sprzęty. Widać, że wiele ludzi korzysta z usług fotobudek. Są one popularne nie tylko na weselach, ale również podczas różnych imprez na przykład firmowych. Kiedyś będąc na konferencji dla lekarzy również spotkałam się ze stoiskiem, na którym była taka fotobudka i bardzo wielu lekarzy korzystało z możliwości zrobienia sobie zdjęć. Postanowiliśmy jednak się nie poddawać i zadzwoniliśmy pod czwarty numer z listy. Okazało się, że Pan ma wolną fotobudkę w tym terminie. Postanowiliśmy nie kusić losu i od razu rezerwować sprzęt. Cena nie była wygórowana. Sprawdziliśmy jak wyglądają koszty w innych firma i tutaj była to rozsądna cena. Pan wraz z fotobudką zapewnia gadżety, a ilość zdjęć jest nielimitowana, dzięki czemu nie będziemy musieli ograniczać naszych gości.

Mam nadzieję, że atrakcja spodoba się naszym gościom. Na innych weselach i imprezach ludzie świetnie się bawili właśnie przy fotobudce. Od razu można zrobić zdjęcie ze znajomymi bez używania selfisticka, którego rzadko kto bierze na wesele. Pozostało nam do zamówienia jeszcze kilka rzeczy, ale to już na spokojnie. Nie trzeba na nie wcześniej robić rezerwacji, ponieważ są ogólnodostępne. Mam nadzieję, że nasze wesele będzie udane, a goście zapamiętają je na długi czas. 

 

Wynajem fotobudki na imprezę
Przewiń na górę