Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Wielozadaniowe bramki obrotowe

Rozwiązania kontroli dostępu zapewniają pełną gamę metod identyfikacji. Współpracują z najnowocześniejszymi urządzeniami biometrycznymi lub kartami chipowymi oraz innymi narzędziami umożliwiającymi ograniczenie dostępu dla osób bez uprawnień. Taki system umożliwia monitorowanie przepływu osób i tworzenie scenariuszy ruchu i migracji pracowników, odwiedzających lub klientów.

Nowoczesne systemy kontrolujące dostęp

bramka obrotowaWyposażony w czytniki biometryczne oraz specjalne zapory stosowany jest w większości obiektów sportowych, w bankach, instytucjach oraz prywatnych firmach. Wśród wielu narzędzi blokujących dostęp osób nieuprawnionych znajduje się bramka obrotowa w różnych wydaniach. Może mieć charakter konstrukcji kompaktowej, lub wysokiej bramy stanowiącej kompletny zestaw napędzany silnikiem synchronicznym. Bramki wysokie najczęściej stosowane są przestrzeń publicznych oraz przy wejściu na obiekty np. stadion. Mają bardzo dużą przepustowość i umożliwiają kontrolę przemieszczanie się osób. Chronią przed przedostaniem się niepowołanych osób na teren obiektu. Stosowane są jako element i narzędzie systemów zabezpieczeń. Występują w wersjach dwu i trójramiennych. Najczęściej wykonane są z trwałych materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Mogą być montowane pojedynczo lub w całych układach. Na wyposażeniu posiadają sygnalizatory, specjalne zadaszenia, a także napęd wspomagający obrót ramion. Stosowane są także w miejscach, gdzie pojawia się potrzeba pobieranie opłat za wejście na przykład w toaletach, muzeach i placach zabaw. Wyposażone są dodatkowo w czytniki kart bądź danych biometrycznych, umożliwiających otrzymanie identyfikacji i autoryzacji wejścia. Współpracują z systemami i oprogramowaniami administrującymi dostęp. Nowoczesne systemy dostępu wyposażone w intuicyjne urządzenia i narzędzia autoryzujące identyfikację umożliwiają pełną kontrolę dostępu. Coraz częściej stosowane są przez instytucje oraz prywatne firmy. Weryfikują ilość wejść i wyjść osób z uprawnieniami, umożliwiają pobieranie opłat, a także chronią mienie i zabezpieczają przed kradzieżą.

Bramki obrotowe stanowią jeden z wielu elementów nowoczesnych systemów dostępu. Mogą być wyposażone w dodatkowe czytniki, piktogramy pokazujące stan bramki, a także sygnalizatory akustyczne i świetlne informujące o stanie dostępu. Dają wiele możliwości kontroli, także w przypadku sytuacji awaryjnych i niebezpiecznych. Umożliwiają ustawienie urządzeń w stan ewakuacji. Posiadając wiele dodatkowych funkcji sterownika i indywidualnych ustawień. Zastępują tradycyjne metody kontroli i identyfikacji osób migrujących po obiekcie.

Wielozadaniowe bramki obrotowe
Przewiń na górę