Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Tarotowe karty do układania

Wróżenie z kart tarota jest znane każdemu, chociaż nie każdy to praktykuje ze względu na obawę przed złymi wieściami. Lepszą i bardziej pozytywną alternatywą dla tarota są karty anielskie. Przy wróżeniu z tych kart człowiek ufa swojej intuicji, wierzy w anioły stróżów i w dobroć, która do niego płynie. Podczas wróżenia z tych kart czuje się radość z połączenia ze swoim aniołem. Niektórzy twierdzą, że karty te osłaniają to co chowamy w sobie, na dnie naszego serca i umysłu. 

Przepowiadanie przyszłości kartami anielskimi

anielskie karty tarota stylizowanePrzepowiadanie przyszłości wzbudza zainteresowanie ale i obawę. Anielskie karty tarota stylizowane są idealne do wróżenia dla wszystkich wierzących w czuwanie aniołów stróżów. Wróżenie z tych kart jest proste dzięki załączonej instrukcji tzw. podpowiedzi wyroczni. Każdy potrafi w prawidłowy sposób odczytać znaczenie każdego symbolu, odpowiadając sobie dzięki temu na najbardziej nurtujące pytania. Do talii kart, która może mieć dowolną ilość kart często dołączona jest książka. Stawiając sobie kart anielskie przywołasz nieziemskie siły do swojego życia i zyskujemy energie nie do opisania. Dzięki, której wiemy, że pozytywne myślenie przynosi w życiu pozytywne zmiany. Trzeba uwierzyć, że dobry anioł, który nad nami czuwa ma nasze losy w sowich rękach. Anioły pomagają, chronią oraz pomagają w naszym duchowym rozwoju. Karty anielskie można kupić w różnych sklepach z przedmiotami znanymi w ezoteryce. Ich ilustracje przypominają postaci pięknych aniołów, kojarzących się z dobrymi nowinami. Przy wróżeniu tego typu kartami nie narażamy się na mrocznej mocy oraz ściąganiu do swojego życia tragicznych wydarzeń. Karty anielskie to koszt od kilkudziesięciu złotych. Talię pięknie ilustrowanych kart z postaciami aniołów kupimy nawet w dobrze wyposażonych księgarniach. Dobry tarot ma wielu sympatyków. Szczególnie dlatego, że do wróżenia nie potrzeba większej wiedzy. Karty mają wskazówki dotyczące odczytania znaczenia danego symbolu. Trzeba tylko zaufać swojej intuicji.

Dobre wieści w naszym życiu są zawsze mile widziane. Każdy chciałby wiedzieć, że za chwilę spotka go coś dobrego, radosnego, pozytywnego w jego życiu. Nie zawsze jednak jest kolorowo, chyba że zaufamy naszemu aniołowi, który przynosi dobre wieści w kartach anielskich. Dobry tarot będzie zyskiwał jeszcze więcej dobrych opinii. Te karty z roku na rok są bardziej lubiane. Dla osób bojących się złych wieści są bardzo dobrą alternatywą dla klasycznego tarota. Rozwój pozytywnego myślenia przy wróżeniu jest gwarantowany.

Tarotowe karty do układania
Przewiń na górę