Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Sukienka zamówiona na chrzest

Przygotowania do chrztu zazwyczaj zajmują dość mało czasu, choć należy je rozpocząć z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Konieczne jest to ze względu na kościelne czy inne formalności, ale także ze względu na wybór odpowiedniego ubranka. Sklepów z gotowymi ubrankami jest sporo, ale warto zastanowić się nad indywidualnym projektem, który będzie spersonalizowany zgodnie z naszymi wymaganiami. Przygotowanie go może zająć nawet kilka tygodni.

Indywidualny projekt sukienki na chrzciny

sukienki do chrztu na zamówienieWiele mama pragnie, żeby jej dziecko prezentowało się świetnie w różnych okolicznościach. Dlatego dbają o wysoką jakość ubranek i wszelkich akcesoriów do stroju. Szczególną uwagę przywiązują też do stroju na wyjątkową uroczystość i dlatego często decydują się na sukienki do chrztu na zamówienie. Taki projekt ma sporo zalet. Przede wszystkim jest idealnie dopasowany do aktualnych rozmiarów naszego dziecka, ale zawsze można też poprosić o wszycie dodatkowych tasiemek czy gumki, za pomocą których będziemy mogli jeszcze lepiej dopasować sukienkę do wymiarów dziecka. Poza tym mamy również wpływ na wybór użytego materiału. Modne są delikatne materiały, idealne dla dziewczynek, jak przyjemny w dotyku atłas. Popularne są także sukienki uszyte z delikatnej koronki albo jej dół wykonany z tiulu. Jeśli nasze dziecko ma alergię, koniecznie musi to zostać uwzględnione w projekcie, bo może to wymagać sprowadzenia innego materiału. Można także zawsze poprosić od dodatkową podszewkę z lekkiego czy ciepłego materiału, w zależności od pory roku czy po prostu troski o maleństwo. Dużą zaletą takiego projektu na specjalne zamówienie jest także wyszycie podanych przez nas informacji. Na specjalnej wstawce z innego materiału lub wyhaftowane wprost na sukience mogą się znaleźć inicjały czy imię i nazwisko naszego dziecka, a także data chrztu. Taki pomysł jest wysoko ceniony przez wiele rodzin, dla których ubranku z uroczystości chrztu będzie wyjątkową pamiątką. Warto więc zadbać o takie różne detale i zamówić projekt specjalnie dla nas. 

Indywidualnie uszyta sukienka dla naszej córeczki na chrzest z pewnością sprawdzi się świetnie. Sprawi, że nasze dziecko będzie pięknie wyglądało, ale i będzie się czuło komfortowo w tak ważnym dniu. Wszystko to dzięki przyjemnemu materiałowi, który nie podrażni delikatnej skóry dziecka, oraz idealnie dopasowanemu rozmiarowi. Poza tym, dzięki spersonalizowanym dodatkom jak wszyte inicjały czy data chrztu, sukienka będzie z pewnością wyjątkową pamiątką dla rodziny na całe życie.

Sukienka zamówiona na chrzest
Przewiń na górę