Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Stawiamy na modne plafony kryształowe

Sam plafon jest niczym innym, jak lampą, czy żyrandolem, które umieszczone są pod samym sufitem. Lampy te stają się coraz popularniejsze i niem ma w tym nic dziwnego, gdyż stanowią bardzo nowoczesne rozwiązanie, zajmują mniej miejsca niż tradycyjne żyrandole. Większość modeli ma możliwości regulowania ostrości światła, dzięki czemu możemy zadbać o niższe rachunki za energię elektryczną. Wewnątrz plafonu możemy umieścić tradycyjne żarówki lub postawić na oświetlenie ledowe.

Kryształowe plafony symbolem stylu i dobrego gustu

plafon kryształowy nowoczesnyZnaczna część plafonów wieszana jest w kuchniach, czy łazienkach. Gdy chcemy kupić żyrandol do salonu, zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko energooszczędność, ale także atrakcyjny i elegancki wygląd, który powinien być dopasowany do stylu, w jakim zaprojektowane jest nasze mieszkanie. Plafony coraz częściej goszczą w naszych salonach. Nic w tym dziwnego, gdyż plafon kryształowy nowoczesny jest idealnym dodatkiem do aranżacji wnętrz, zwłaszcza w tych pomieszczeniach, które mają nisko umieszczone sufity. Wówczas uzyskujemy najlepsze oświetlenie pokoju, czy sypialni. Gdy nasze ściany są wysokie zawsze możemy wybrać sobie wymyślny żyrandol, który zajmie więcej wnętrza. Plafony kryształowe z całą pewnością pokochane zostaną przez miłośników klasyki. Niemniej, ci z nas, którzy lubią minimalistyczny styl skandynawski również znajdą model, który wpadnie im w oko. Wszystkie plafony wykonane są z materiałów o najwyższej jakości oraz wyposażone są w certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pewność, że będą służyć nam przez dłuższy okres czasu i nie będziemy musieli co rok lub dwa wymieniać całego oświetlania w naszym domu. Zawsze dostajemy też roczną lub dwuletnią gwarancję na zakupiony sprzęt oświetleniowy. W nowoczesnych plafonach kryształowych zawsze mamy możliwość regulowania mocy i ostrości oświetlenia, które zawsze dopasowujemy do światła dziennego. W części plafonów możemy umieścić tradycyjne żarówki energooszczędne, część zaś ma zainstalowane oświetlenie ledowe. Wszystkie lampy sufitowe zawsze dobrze wyglądają i coraz częściej stają się popularniejsze od tradycyjnych żyrandoli.  

Nowoczesne kryształowe plafony coraz częściej spotykamy w naszych salonach, gdyż są bardzo eleganckim dodatkiem aranżacyjnym. Nadto, możliwość regulowania ostrości oświetlania pozwoli nam zaoszczędzić prąd, dzięki czemu nasze rachunki za energię elektryczną będą niższe. Kryształowe plafony mają różne kształty i zawsze wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, co potwierdzają dołączone do nich certyfikaty jakości. Ponadto, z uwagi na bogaty wybór, każdy z nas wybierze lampę, która najbardziej będzie mu odpowiadała.

Stawiamy na modne plafony kryształowe
Przewiń na górę