Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Sarbinowo – wakacje grupy przyjaciół

Każdego roku wyjeżdżam na kilka tygodni nad nasze polskie morze, aby odetchnąć, naładować baterię. Na co dzień żyję szybko i intensywnie, więc w tym czasie chcę odpocząć od zgiełku i hałasu, dlatego też za cel podróży obieram nadmorskie wsie i małe miasteczka. Zazwyczaj podróżuję samotnie. Czas spędzony samemu jest mi potrzebny na przemyślenia, relaks i czytanie książek. Jest wiele urokliwych miejscowości, ale zawsze po głowie krąży mi Sarbinowo.

Domki nad morzem

duże domki w sarbinowieSarbinowo to mała miejscowość nadmorska z niewątpliwym urokiem. Bliskość morza, zacisze, uliczka, w której można znaleźć wszystko, czego się poszukuje, smaczne jedzenie oraz piękna promenada biegnąca równolegle do brzegu. Piaszczysta, szeroka i niewypełniona po brzegi wczasowiczami, plaża jest wielkim atutem tego miejsca. Byłam tam wielokrotnie i zawsze mam ciepłe wspomnienia z tego miejsca. W tym roku postanowiłam, że samotną podróż zamienię na wyprawę z grupką przyjaciół. Priorytetem stało się dla mnie odnalezienie dogodnego miejsca, w którym będziemy razem, gdzie będziemy mogli posiedzieć na tarasie i nacieszyć się swoim towarzystwem. Możliwość zrobienia grilla byłaby plusem. Duże domki w Sarbinowie nie są, wbrew pozorom, rzadkością. Są świetnie urządzone, komfortowe i posiadają wiele udogodnień. Sprzęt plażowy, taki jak: leżaki, parasole i wiatrochrony będą dodatkowym atutem. Znalazłam ofertę odpowiadającą naszym oczekiwaniom. Posiada wiele zalet: jest blisko morza, ale jednocześnie w spokojnej części Sarbinowa, posiada bezpłatny parking, a nawet rowery do dyspozycji gości. Gospodarze udostępniają również bilard, boisko do siatkówki i piłkarzyki. Pełen zakres dodatkowych rozrywek. Każdy z nas znajdzie coś dla siebie: opalanie, przejażdżki rowerowe, gry zespołowe lub spacery brzegiem morza. Piękno natury samo w sobie jest ogromną zaletą. Myślę, że będziemy się dobrze bawić, a może w przyszłym roku tu wrócimy. Już nie mogę się doczekać spacerów przy zachodzie i wschodzie słońca. Jak nie kochać wakacji nad Bałtykiem?

Czasami dobrze jest pobyć samemu, chłonąć wszystkimi zmysłami, podziwiać świat. Wakacje zawsze wywołują pozytywne skojarzenia, ale spędzenie tego czasu z przyjaciółmi to niezapomniane przeżycie. Wybór odpowiedniego miejsca jest jednym z kluczy do sukcesu. Gdyby jeszcze słońce zechciało umilić nam dodatkowo ten pobyt, to byłoby spełnienie marzeń. Odwiedzając Sarbinowo, nigdy się nie zawiodłam i będę odwiedzać je jeszcze wielokrotnie sama, z przyjaciółmi lub z rodziną, a może trafimy tam wszyscy razem. Któż to wie?

Sarbinowo – wakacje grupy przyjaciół
Przewiń na górę