Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Sale weselne w Trójmieście

Od dawna oczekiwałam momentu, w którym mój chłopak mi się oświadczy. W końcu byliśmy ze sobą już dość długo, a moje koleżanki pytały mnie, kiedy w końcu będę nosiła pierścionek na palcu. Czekałam na moment, w którym będę mogła zacząć planować szczegóły dotyczące ślubu i wesela. Kiedy już na moim palcu znalazł się błyszczący pierścionek mogłam rozpocząć przygotowania. Bardzo szybko ustaliliśmy datę ślubu i wiedzieliśmy, że po niej przyszedł czas na zaplanowanie listy gości. W końcu bez niej nie mogliśmy przejść dalej w przygotowaniach.

Którą salę weselną wybrać?

sala weselna w TrójmieścieNa szczęście z listą gości poszło szybko. Nie mieliśmy problemu ze zdecydowaniem ile osób powinno uczestniczyć w uroczystości weselnej. Ze względu na to, że nasze rodziny są liczne lista gości była naprawdę obfita. Następnie zaczęły się poszukiwania sali weselnej. Braliśmy pod uwagę tylko te miejsca, które można określić mianem sala weselna w Trójmieście. Zdecydowaliśmy się na tę okolicę, ponieważ to tutaj się poznaliśmy, a także tutaj spędziliśmy ostatnie kilka lat życia na studiowaniu oraz pracowaniu. Ze względu na ilość gości weselnych poszukiwaliśmy dużych przestrzeni. Postanowiliśmy prowadzić poszukiwania za pomocą wyszukiwarki internetowej. Przyznać muszę, że nie było trudno znaleźć coś odpowiedniego. W wynikach wyszukiwania otrzymaliśmy szereg stron sal weselnych, które spełniały nasze oczekiwania. Jedne z nich posiadały podest, na którym znaleźć się miała orkiestra ze sprzętem. Wyszczególnione też było miejsce dla pary młodej. Była także sala weselna w Trójmieście, która szczyciła się posiadaniem pokoi dla gości weselnych oraz pokoju dla pary młodej. Dzięki takim warunkom nawet goście, którzy przyjeżdżali na nasze zaślubiny z południa mogli bez przeszkód wziąć udział w uroczystości. Spisaliśmy kilka numerów telefonów i umówiliśmy się na oglądanie sal. Każda z nich miała w sobie coś, co przykuło naszą uwagę i sprawiało, że byliśmy skłonni wybrać właśnie tę. Jeśli chodzi o aspekt cenowy to muszę przyznać, że wynajem sali nie był kosztowny. Wszystkie z nich charakteryzowały się niską ceną, co jednak nie wiązało się z ich jakością.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na pewne miejsce. Była to sala weselna w Trójmieście o ciekawym klimacie rustykalnym, a to właśnie w takim chciałam urządzić moje wesele. Zauroczyła mnie drewnianym wykończeniem, a także drewnianymi stołami oraz ławkami, na których usiąść mogli goście weselni. Dodatkowo posiadała teren zielony, w którym znajdował się klimatyczny barek obsługiwany przez osobę ucharakteryzowaną na rolnika. Zabawa weselna sprawdziła się doskonale, a każdy bawił się świetnie. Jestem pewna, ze sala weselna ma w tym swój udział.

Sale weselne w Trójmieście
Przewiń na górę