Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Rośnie liczba firm w Toruniu

W Toruniu w ubiegłym roku odnotowano największa ilość rejestracji nowych firm spośród wszystkich innych miast w całej Polsce. Dotycz to nie tylko jednoosobowych działalności gospodarczych, ale również i bardzo dużych spółek z kapitałem zarówno polskim jak i zagranicznym. Jest to wszystko spowodowane tym, że urząd miasta w Toruniu chce zachęcać coraz to większa liczbę przedsiębiorców do otwierania swoich działalności w Toruniu, poprzez obniżanie im podatku przez kilka lat. Dzięki temu władze miasta chcą przyciągnąć duże spółki, które i tak będą musimy odprowadzić swoje podatki do miasta, lecz  w mniejszej kwocie, co pozytywnie wpłynie na kondycje finansową całego miasta.

Ulgi podatkowe dla firm

rejestracja firm w ToruniuJak się okazuje bardzo wiele firm poważnie zastanawia się nad przeniesieniem swoich działalności na teren Torunia i nie chodzi tutaj o budowę nowych biurowców, tylko raczej o samą rejestracje spółki. Dzięki sporym ulgom podatkowych rejestracja firm w Toruniu jest bardzo opłacalna, gdyż dla firm, które generują kilkadziesiąt milionów złotych obrotu rocznie, nawet kilka procent mniej podatku jest bardzo atrakcyjne i korzystne, więc nic dziwnego, że rok rocznie coraz więcej osób przenosi tutaj swoje działalności. Oczywiści po kilku latach już płacone są normalne podatki, lecz nawet te kilka lat jest dobre zarówno dla firm, bo więcej pieniędzy zostanie w spółkach jak i dla miasta, bo będą oni mogli w sprawny sposób uzupełnić kilka dziur budżetowych które mają. Więc władzom miasta opłaca się jak najbardziej dać niskie podatki dla takich fir przez kilka alt, bo i tak gdzieś będą oni musieli je odprowadzać, a z podatków takich firm miasto ma zawsze najwięcej pieniędzy. Dlatego jets to sytuacja dobra dla każdej ze stron, więc nie dziwi fakt, że firmy przenoszą tutaj swoje działalności, a nowe które mają być otwarte od razu rejestrują się na terenie Torunia.

Cieszy nas fakt, że z roku na rok władze coraz pozytywniej podchodzą do przedsiębiorców i chcą ułatwić im funkcjonowanie poprzez nakładanie coraz to niższych podatków. Dzięki takim zabiegom, Toruń staje się bardzo atrakcyjnym miejscem do inwestycji i robią sobie dobrą reklamę i gdy znajdzie się jakiś duży koncern, który będzie chciał otworzyć swoją siedzibę w naszym kraju to bez wątpienia wybierze to miasto. Rzadko się zdarza by miasta tak mocno dawało ulgi podatkowe, jednak władze Torunia mają też w tym swój interes, bo w przeciągu kilku lat będą w sanie wyprowadzić budżet miasta na prosta, na czym zależy każdej partii rządzącej.

Rośnie liczba firm w Toruniu
Przewiń na górę