Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Praca architekta daje sporo wyzwań

Jestem znana w całym mieście i nie tylko. Prowadzę swoją firmę i jestem niezależną kobietą. Dobrze sobie radzę i zawodowo a także w sferze osobistej. Mam kochanego męża i dwójkę cudownych dzieci. Moja praca jest czasem zwariowana ale godzę ją z obowiązkami żony i matki. Jak skończyłam liceum nie za bardzo wiedziałam jakie studia mam wybrać. Brałam udział w wielu drzwiach otwartych, przeglądałam różne oferty i ostatecznie zdecydowałam się na żeby zostać architektem. Studia były ciężkie.

Architekci są doceniani przez klientów

dobry architekt wnętrz w małopolskimW rodzinie nie miałam architekta więc wszystkiego musiałam się uczyć sama. Musiałam załatwiać sobie też praktyki. Na szczęście udało mi się trafić do dobrej firmy. Praktyki dużo mi dały. Sporo się tak nauczyłam i to właśnie tam poznałam mojego obecnego męża. Mąż był klientem w biurze i poznałam go w trakcie realizacji zlecenia. Pomagałam architektowi z doświadczeniem i tak jakoś wyszło. Kiedy zlecenie było już skończone to spotkaliśmy się kiedyś na mieście i zaczęliśmy się spotykać. To maż wspierał mnie na studiach i motywował do tego żebym otworzyła swoje biuro. Dobry architekt wnętrz w małopolskim jest bardzo często poszukiwany przez klientów. Kiedy skończyłam studia i otworzyłam swoją firmę to od razu praktycznie miałam kilkanaście zapytań i zleceń od klientów. Moje ceny były na pewno konkurencyjne. Musiałam się przebić w branży. Zawsze starannie wykonywałam wszystkie zlecenia. Lubiłam kontakt z ludźmi i interesowało mnie ich podejście do urządzania wnętrz. Niektóre osoby miały bardzo dobre i ciekawe pomysły. Widać na przełomie lat, że sporo osób interesują się urządzaniem wnętrz. Jest sporo programów na ten temat, na których można się wzorować. Takie programy są również inspiracją. Jednak mam sporo klientów, którzy nie mają czasu urządzić sobie wnętrza. Mają pracę zawodową lub jakieś pilne rodzinne sprawy i nie mogą poświęcić tyle czasu ile chcieliby. Wówczas wkraczam ja i przejmuję dowodzenie. Moje projekty są doceniane przez klientów i to jest dla mnie bardzo ważne.

Moja strona internetowa jest bardzo czytelna. Zamieszczam na niej moje realizacje, dzięki temu klient, który zdecyduje się na moje usługi wie jak pracuje i w jakich zleceniach brałam już udział. Musze przyznać, że moja praca dostarcza mi dużo radości. Cały czas staram się rozwijać w branży. Biorę udział w wielu kursach i szkoleniach. Moja praca wymaga ode mnie tego żebym była na bieżąco ze wszystkimi trendami. Dzięki temu zawsze moim klientom mogę zaproponować ciekawe rozwiązania do ich wnętrz.

Praca architekta daje sporo wyzwań
Przewiń na górę