Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Polecany Kross Hexagon

 

Rowery górskie w ofercie Krossa należą do jednych z najlepszych na rynku, a seria Hexagon jest tego doskonałym przykładem. Bowiem ilość sprzedanych egzemplarzy przeszła oczekiwanie branży, a nawet producenta. Hexagon posiada kilka modeli, oznaczonych liczbami; od jednego do dziewięciu. Gdzie jedynka to rower posiadający podstawowe funkcje i wyposażenie, a dziewiątka to rower najbardziej dopracowany, najlepszy w serii. 

Jednoślady górskie Hexagon od Krossa

rower kross hexagonJeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem porządnego roweru górskiego, to warto sprawdzić wszystkie modele Hexagonów. Bowiem gwarantujemy, że któryś z nich na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę. Bowiem ta seria jest dedykowana każdemu rowerzyście, zarówno początkującemu, średniozaawansowanemu, jak i zaawansowanym. Znajdziemy tu rowery damskie, jak i męskie, co łatwo odgadnąć po kolorystyce dopasowanej do płci. Zaletą Hexagonów są bardzo lekkie, aluminiowe ramy, a także bardzo dobry napęd i niezależnie od tego, czy kupujemy najtańszą, czy najdroższą wersję. Warto też wspomnieć o hydraulicznych hamulcach tarczowych, które są standardem w wyższych modelach Hexagonów. Pochodzą one od znanego na rynku producenta, który jest gwarantem jakości i niezawodności. Koszt podstawowego modelu Hexagona to około tysiąca stu złotych, natomiast najdroższego nieco ponad trzy tysiące złotych. Jednak, na który byśmy się nie zdecydowali, będą to dobrze zainwestowane pieniądze, ponieważ rowery są solidne i naprawdę dużo wytrzymają, nawet jeśli lubimy nieco bardziej agresywną jazdę. Rower Kross Hexagon jest dostępny w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych marek, toteż zapytania o nią są coraz częstsze. Ale mimo tego nie ma problemu z płynnością zamówień i klienci nie muszą oczekiwać na towar, jak to ma miejsce w przypadku niektórych, konkurencyjnych firm. Jeżeli jazda na rowerze górskim jest naszą pasją, to obowiązkiem jest zainwestowanie w jednoślad, który nie będzie wymagał wiele od nas, ale da nam, co najlepsze.

Firma Kross jest polskim producentem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku. Zajmuje się nie tylko produkcją rowerów i osprzętu, ale również akcesoriami i dodatkami do rowerów. Dlatego też warto odwiedzić autoryzowany sklep internetowy producenta i nabyć firmowy kask, ochraniacze, czy też odzież. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości możemy skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Kross i dopytać o interesujące nas szczegóły, czy też skonsultować proces zakupu.

 

Polecany Kross Hexagon
Przewiń na górę