Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Plony uzyskiwane z odmiany Amnesia Haze

Coraz więcej osób decyduje się na zakup kolekcjonerskich nasion marihuany. Wiadomo, że uprawianie roślin marihuany w Polsce nie jest legalne, ale to nie oznacza przecież, że nie można zakupić kolekcjonerskich produktów, czyli właśnie nasion pochodzących od najpopularniejszych poza granicami naszego kraju odmian marihuany. Jedną z takich odmian jest Amnesia Haze. Jest to odmiana bardzo podobna to klasycznego przodka – odmiany Haze.

Odporność marihuany odmiany Amnesia Haze

nasiona odmiany amnesia hazeWiele cech odmiany Haze nadal można odnaleźć w nowej odsłonie tej rośliny. Marihuana tego typu uprawiana jest przede wszystkim we wnętrzach budynków – wynika to z faktu, że potrzebuje ona naprawdę sporo ciepła, a oprócz tego słońca (dobrze więc wystawiać roślinę na parapet od strony południowej). Można też uprawiać roślinę Amnesia Haze na zewnątrz czyli zastosować tzw. uprawę ogrodową, ale takie warunki spełnione mogą zostać w cieplejszych krajach – w Hiszpanii, w niektórych rejonach Australii itd. Takie nasiona odmiany amnesia haze można kupić w sklepach internetowych z produktami kolekcjonerskimi dotyczącymi marihuany. Jeśli chodzi o cenę jednego nasionka, to najczęściej jest to kwestia kilkudziesięciu złotych (około 40). Wiadomo, że w krajach, w których uprawa marihuany na własną rękę jest dozwolona, szybko się to zwraca. Okazuje się bowiem, że z uprawy jednego metra kwadratowego tej odmiany można zebrać nawet 650g materiały gotowego do sprzedaży, wykorzystania na własny użytek i nie tylko. Takie wyniki można osiągnąć tylko w idealnych warunkach. Mogą się tym pochwalić osoby, które naświetlają rośliny lampami 600W w growboxie. Growbox to nic innego jak specjalne miejsce do uprawy konopi. Każdy kto zajmuje się uprawą odmiany Amnesia Haze, doskonale wie o tym, że jest to roślina bardzo wrażliwa. Nie jest ona odporna na zagrzybienie (głównie przez szare pleśnie), a także nie jest odporna na pasożyty. W związku z tym lepiej nie przelewać tej odmiany. Podobnie jest z nawozami – można przesadzić. Na zagranicznych rynkach można znaleźć mnóstwo nawozów do uprawy konopi, ale jeśli ktoś posiada odmianę Amnesia Haze, powinien dobrze zastanowić się przed użyciem nawozu.

Kwitnienie rośliny jest długotrwałe. Trzeba liczyć się z tym, że trwa ono nawet 12 tygodni. Cierpliwość oczywiście popłaca, ponieważ plony uzyskiwane z Amnesia Haze są naprawdę wysokie. Odmiana ta jest odmianą hybrydową, ale w większości składa się z Sativy. U większości palaczy tej odmiany pojawia się chwilowa amnezja – jak sama nazwa wskazuje, dochodzi do krótkotrwałej utraty pamięci.

Plony uzyskiwane z odmiany Amnesia Haze
Przewiń na górę