Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Nowy adres i nowy domek jednorodzinny

Szczęście to pojęcie względne – tak mawiała moja mama. Dla mnie szczęście to rodzina i moja praca. Ostatnimi dniami jednakże jestem najbardziej szczęśliwą osoba na świecie. Wszystko dlatego, że przeprowadzam się wraz z moim małżonkiem na nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych. Staraliśmy się o kredyt na nowy dom bardzo długo, aż w końcu nam się udało! I tak już za kilka dni będę miała nowy adres i nowy domek. Dla mnie to coś wielkiego, coś nadzwyczajnego. Prawda taka, że zawsze o tym marzyłam.

Dom jednorodzinny jak z marzeń

domy jednorodzinneKiedy byłam małą dziewczynką, pragnęłam aby w przyszłości móc mieszkać w wielkim i nowoczesnym domu. Dzięki mojej i męża ciężkiej pracy udało się nam osiągnąć upragniony cen. Nowoczesne domy jednorodzinne chodziły mi po głowie już bardzo długo. Wielokrotnie wraz z małżonkiem chodziliśmy po osiedlach i oglądaliśmy je od zewnątrz. Kiedy dostaliśmy kredyt postanowiliśmy zainwestować w coś skromnego, ale z klasą. Musiał to być domek jednorodzinny, który nie przylegał do innego domu. Przede wszystkim musiał być ogrodzony. W końcu znaleźliśmy coś odpowiedniego. Działaka nie była duża. Dom parterowy posiadał cztery pokoje, dużą kuchnię oraz łazienkę. Miał także piwnicę oraz garaż. Wystarczało nam to w zupełności. Adres zmieniamy za kilka dni. Póki co kończymy wszystkie remonty. Musieliśmy zainwestować w wykończenie wnętrz, ponieważ dom był całkowicie w stanie surowym. Ja uwielbiam kolory, tak więc zdecydowałam się iż każdy pokój będzie w innych odcieniach. Było to trafne rozwiązanie. Wszystkie domy jednorodzinne na naszym osiedlu wyglądają jak z marzeń, a pięknie zaprojektowane ogrody tylko je od zewnątrz ozdabiają. Mogę powiedzieć, że czuję się tutaj jak księżniczka! W nowym domu jeszcze nie spałam, ale wiem, że będzie nam się tutaj bardzo dobrze mieszkać. W końcu jest to to o czym od tak dawna marzyliśmy i o co się staraliśmy! Aż w końcu mamy to co chcemy, czyli piękny dom dla całej naszej rodziny, która mam nadzieję już wkrótce się powiększy. To będzie ogromne szczęście!

Do przeprowadzki pozostało kilka dni. Cieszę się że już nie będziemy musieli się ściskać w ciasnym bloku w centrum miasta. Mieszkanie w domku jednorodzinnym przyniesie nam dużo spokoju i radości. Tutaj będziemy odpoczywać z dala od hałasu. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach można kupić niedrogo tak pięknie zaprojektowane domki jednorodzinne. Całe szczęście, że są one solidnie zbudowane, gdyż pochodzą od najlepszych architektów w mieście. Nie mogę się doczekać zmiany adresu!

Nowy adres i nowy domek jednorodzinny
Przewiń na górę